Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio JVC czy wart kupic taki model


Gość ROKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moje dotychczasowe radio JVC sie popsulo ulamalo sie cos, a ze przymierzalem sie do wymiany radia to dobra okazja, i tak nie wiem co kupic Alpine 9873, pionner 6900 czy TOOO JCV za to ostatnie gotowka, a za inne raty w MM :/

Moze jakies inne konkretne propozycje, zawezam wybor (raczej) do tych trzech firm

Prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop
Prosze o porade

te stare jvc sobie odpuść za 290 zeta masz model pionka 2900 o ile pamiętam a z tych nowych co piszesz to ...hm.......alpina fajna i pion zajefajny :D ja osobiście jestem wiernym fanem pionka więc bede stronniczy ;) ,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop
zalezy mi na 2-kanalowym wyjsciu na wzmacniacz 4V, i sterowaniu subwooferem, alpina i pionek maja jeszcze filtry

odpowiedziałeś sobie na zadane pytanie :D tera do sklepu porównac uchem jak zapodają muze,udać sie do kasy :D i miłej muzy w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też coś jest http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=33202

 

powtórze to co pisałem, jeżeli JVC to tylko naprawde z górnej półki a tak to Pioneer, miałem kilka sprzętów innych marek i zawsze wracam do Pioneera, Alpine nie miałem więc sie nie wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine a JVC to zupelnie inna klasa, ostatnio wymienilem i roznica jest kolosalna, Radyjko z glosnikow wyciska pelne pasmo ,a filtry i HPF to super rozwiazanie. Mam o model wyzszego alpine'a ale o wiele sie nie rozni , a jak chcesz 4V wyjscie RCA to w tej cenie to niewiem czy cos znadziesz procz uzywki. Alpine ma 2V i mysle ze zle nie jest, przesyl sygnalu jest wystarczajaco szybki. A co do tego JVC to widac ze uzywka i wyzszy model wiec ciezko mi porownac, ale co do Alpine'a to klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jutro chyba wezme pioneera z allegro za 705zl. Jak juz cos bede mial podziele sie wrazeniami, co do Alpine kolega dal mi podlaczyc na 15min i powiem ze roznica byla w jakosci na duzy plus,

 

Dzieki wszystkim za opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam JVC SH 99r.najwyzszy model JVC sprzed kilku lat.wczesniej mialem pioneera 6900r(z dlefinkami) i gralo nieporownywalnie gorzej.JVC ma 24 bitowy przetwornik, 4 wyjscia rca z tylu, aluminiowy odchylany mechanicznie panel, brak zbednych niepotzrebnie swiecacych sie lampek, bardzo schludne i naprawde swietnie grajace.dobra alternatywa dla Alpine CDA ktore sa cholernie drogie

 

http://www.allegro.pl/item273170619_radioo...c_kd_sh99r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROKI, Alpine Pioneer lub Kenwood (w tej kwocie)

wycieczka do sklepow Cie czeka, posluchaj kilku modeli, najlepiej u siebie w aucie, niektore sklepy CA udostepniaja odsluch w aucie klienta.

 

Ja bralbym Alpine ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to jestem juz skolowany - wizualnie Pioneer ( no i ma dolno i gorno prepustowy filtr i 4V wyjscie) Alpine bo to wkoncu Alpine ( 9873 ) tylko ze ma wyjscie 2V i 2 wyjscia na wzmacniacz, a jvc bo moge miec je od reki i ma prawie wszystko co chce za 350zl

 

JUZ SAM NIE WIEM, a jazda bez muzyki to porazka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop
JUZ SAM NIE WIEM, a jazda bez muzyki to porazka

olej starego rupiecia,zanabądz nÓwke,tak jak kolega napisał-posłuchaj jak to gra wzglęcem TWOJEGO ucha :D ,wskaż palcem sprzedawcy i powiedz''prosze zapakować'' :D

 

Pisownia! "Bykom Stop" na NKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VC ma 24 bitowy przetwornik
SONY tez ma ,ale gra chyba najbadziewniej. co do tych RCA, mysle ze jak podlaczasz wszystko pod wzmaka to niema wiekszej roznicy jakie napiecie jest na wyjsciu, gdyz sygnal bedzie lecial z ta sama predkoscia. Ja mam 2V, glosniki pod radio i smiga nornalnie, zadnych anomalii nie zaoserwowalem. Ale jak twierdzi Szmer alpine to najlepsze wyjscie, ale warto posluchac konkurencji. nie pchaj sie w JVC a szczegolnie w Sony. Sony tylko wyglada a grac gra badziewnie bynajmniej w tym zakresie. JVC za ok 600zl sluchalem, naprawde nic specjalnego, brak tych filtrow. Mysle ze alpine najbardziej ci przypadnie do gustu ;)

 

Pozdro

 

[ Dodano: Sro 05 Gru, 2007 22:38 ]

P.S.A co do Kenwooda to niewiem jak gra, ale slyszalem duzo pozytywnych opinii i tez o nim myslalem, i ma chyba w tej cenie 4V wyjscia na ktorych tak bardzo ci zalezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz wiem jak sie uda bedzie pionek 6900 (troche za duzo "cekinow") ma wszystko co chce - a Alpine taka co bym chcial to jest za droga, no ale jesli nie uda sie wziasc pionka bedzie alpine 9873 w euro jest za 529zl :)

 

Taki sobie zrobie prezent na imieniny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej starego rupiecia

tylko ze ten stary rupiec gra i wyglada lepiej do tych wszystkich wspanialych nowek w podobnej kwocie :lol:

kolega wlasnie zamienil sobie nowego clariona za 350z na takowe JVC za moja porada i w koncu te badziewe HERTZ ESK zaczely jakies konkretne dzwieki z siebie wydawac :)

taki jvc jest w wawie za 350zl i nad nim sie zastanawialem

jesli masz mozliwosc sprawdzenia tego radia czy jest w 100% sprawne to sie niezastanawiaj.dobra taka uzywka kosztuje od 400 do 550zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie zanabylem droga kupna-sprzedazy radjo pioner 6900 ma wszystko co mi jest potrzebne - wyglad hhhhhmmmm, jest jaki jest. Jakosc dzwieku co do poprzednika naprawde duuuuza sporo mozliwosci regulacji, musze dojsc jeszcze co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...