Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy ktoś stosował ceramizer?


Gość Witek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiesz może moto doktor by do starych trupów, ale CERAMIZATOR jednak nie kosztuje 10zł. Znalazłem w necie można kupić  CERAMIZATOR.PL  

 

I nie zgodzę się bo chyba jednak taniej wyjdzie wlać ten Ceramizator niż remontować auto. To ma zadanie konserwować auto a nie naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy to na remont auta kup sobie CERAMIZATOR raz i się przekonasz zobaczysz sam na własnej skórze czy czuć różnice. Drogie to nie jest, a na pewno nie zaszkodzi. Na taką konserwację auta nigdy nie szkoda kasy. Lepiej lać to niż dolewać oleju czy paliwa jak Ci skoczy spalanie przez zaniedbanie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek: Niestety nie był wymieniany tak często, wstyd się przyznać kiedy ostatnio.
Masz rację tak może być, troszkę to zniedbałem, zobczymy czy ten Ceramizer da rade. W silniku pomógł, wiec tutaj tez mam nadzieje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj najpierw wymień olej na dobry, i zobacz różnice pracy skrzyni, a jeśli będzie mała poprawa to zawsze możesz dodać ceramizer.

A jak teraz pracuje ci skrzynia?

Na zimno,po rozgrzaniu,szumy,i zmiana biegów tz synchronizatory??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore CERAMIZATOR tu jest dużo informacji o tym CERAMIZATORze zwłaszcza w naszych polskich warunkach kiedy nasze auta zazwyczaj mają ponad 10 lat Ceramizator jest jak najbardziej wskazany, moto doktor ma krótsze działanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie nie wiem czym jest CeramizATOR, ale ja używam właśnie Ceramizera i jestem zadowolony, efekty mozecie rpzeczytac w innym moim poście.
 

Co do ceramizatora, to ten znalazłem, że ten produkt jest na rynku od listopada i ewidentnie podczepiają się podobną nazwą pod znaną markę Ceramizera, który jest obecny od dobrych kilkunastu lat. Cos jak polo cocta i coca cola.... Ja bym uważał na ten produkt, pewnie nie mają swoich klientów i chcą naiwnych złapać na nazwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edek, Sorka, nie widzialem wczesniej, ze napisales. Teraz prcuje tak, ze szumy są na ciepłym i zimnym silniku, poza tym kiedyś po prostu biegi "wskakiwały" dużo płynniej, teraz czuję, że coś jest nie tak...  Jestem po prostu zadowolony z Ceramizera do silnika i dlatego będę próbował też do skrzyni :]

MAteusz - sprawdziłem i mój wynalazek Ceramizer nie ma ni teflonu ani silikonu więc wedłgu mnie bezpieczny :] Dzięki za troske :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami77 wymień olej w skrzyni bo aktualny stracił właściwości smarujące ..

Po wymianie zobacz jak pracuje skrzynia i jak chcesz to dodaj ceramizera ale nie oczekuj cudów .

Najlepiej biegi wchodziły w mojej almie N16 wystarczyło delikatnie przesunąć lewarek a sam wskakiwał na miejsce .

W aktualnym moim samochodzie, już tak pięknie nie wskakują ale skrzynia francuska same stuki i puki jak w Suzuki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ja kupuje na ceramizer.pl dokladnie tutaj: http://www.ceramizer.pl/content/view/30/42/ preparat do silników czterosuwowych. Ale ceramizery są też na róznych aukcjach np. allegro znajdziesz tam też do silników 4t.

Edek boję się ubytków wewnątrz, ale może w sumie racja zmienie olej a potem ewentualnie wleje Ceramizera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja wlewałem ceramizer do skrzyni biegów bo troche hałasowała ale nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Może i jest to skuteczny środek ale w moim przypadku nie pomógł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

 Może i jest to skuteczny środek ale w moim przypadku nie pomógł. 

To tak jakby ktos napisał że masło jest pyszne ale nie jadłem :)

Nie wiem ale ja sie do tego nie przekonam nigdy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mateusz_P11_144, dnia 01 Lut 2014 - 11:41, napisał:

Wiem
Ja jednak w to nie wierze

 

 

A stosowałeś :P ?

Slawio - a wkoncu dowiedziałeś, śie co było przyczyną hałasu?  Ceramizer nie jest lekiem na cale zło i nie pomoże przy każdy problemie, przynajmniej tak mi się wydaje :] ale zawsze mozna sie skontaktowac z producentem i zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś znalazł gdzieś fizyczny opis działania tych ceramizerów, tzn jak wg dokładnie te "nanocząsteczki" wypełniają "mikropęknięcia" metalu i "uszlachetniają" silnik? Nie takie, ze badania wskazują cuda na poziomie ileśtam procent, tylko konkretne zjawiska na powierzchni metalu, przy danej temperaturze, ciśnieniu, dlaczego i jak ma się zmniejszyć tarcie itd.

 

Karta charakterystyki produktu pokazuje, że to przede wszystkim olej z nafty. To gdzie ta magia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

To gdzie ta magia :)

Tre to nie magia tylko celowe,przemyślane zabiegi marketingowe mające na celu ukazanie że ich środek to lekarstwo na wszystko i bez niego nie może się już obyć Twój samochód :)

 

Daje sobię obciąć cos co każdy facet na najcenniejsze :P że jakby każdemu z nas wmawiano że wciąganie wysuszonych psich odchodów,leczy katar to 80 % dzieci chociaż raz 

wróciło by do domu z gó..em pod nosem :) 

 

Tak działa reklama-nie ważne czy prawdziwe-WAŻNE JAK SPRZEDANE I JAK TRAFIA DO KLIENTA : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

A stosowałeś :P ?

Nie i nie mam zamiaru bo po pierwsze nie ma potrzeby,po drugie nie wierze w działanie nanocząsteczek w silniku,a po 3 jest to zwykły marketing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mój szef kupił za grosze micre k12 2005 r 1,2 - 80 koni Lpg sekwencja na magic Jetach i zenicie z przeuroczym sumatorem impulsów zapłonowych :D i z przebiegiem 180kkm , jedynym mankamentem pojazdu było nadmierne zużycie oleju litr na 1000 km .

Sprawdzona kompresja 11,5 do 12,5 atm na cylindrach kurcze co jest grane ? dobra na pierwszy ruszt uszczelniacze zaworowe roboty 5 godzin czy coś dały?raczej nie .

Następna diagnoza zapieczone pierscienie ,nafta bezposrednio w cylindry i 3x płukanka i 3x świeży olej lol no może troszkę pomogło ale niedużo .

Na koniec ceramizer ostatnia deska ratunku i niestety muszę zrobić dwie rzeczy po pierwsze zawieść jego fanów bo jak brał olej tak brał kompresja się nie zmieniła i nawet spadła a po drugie zrobić fotorelacje z wymiany uszczelniaczy w mikrze k12 1,2 80HP :D Już obiecałem.

Kupiliśmy silnik za 1000zeta no i git silnik żyletka teraz szefo śmiga  i jest zadowolony . Cały stary slilnik rozebrałem i obecnie jest sprzedawany część po części ale już wiem że pierscienie zgarniające olej przestały istnieć a z cisnieniowych też żyletki zostały Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ciekawa dyskusja, ale jestem zywym przykladem ze Ceramizer działa. Nie chcę być tutaj wielkim obrońcą i nie twierdze, że wszystkim Wam pomoze. Mi POMOGŁO, producent sam opisuje przyklady, kiedy ceramizer nie działa. PRzyznje się do tego.


Tre - sposób w jaki ma działać taki preparat jest opisany w internecie przecież, wystrczy poszukać :]


Vito w opisanym przez Ciebei przykładzie spoko, nie pomogło, ale jak sam npisłeś kupiłeś za grosze. Sprawdziłem na ich stronie, kiedy ceramizer nie pomoże i jest npisane "nadmierne zuzycie mechanizmu np. pobór oleju powyżej 1l" Ty miałeś litr, może się juz załapałeś w widełki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tre - sposób w jaki ma działać taki preparat jest opisany w internecie przecież, wystrczy poszukać :]

 

Zapodaj poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...