Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CD-Almera 04


arturcargo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Szukam pomocy. Moje fabryczne CD w Almerce z 04 roku nie czyta wszystkich plyt:-( Wyskakuje komunikat CD ERROR.

Co mozecie poradzic??? Jak to naprawic??? Czy jestem w stanie zrobic to sam czy musze jechac do specjalisty??? Jesli musze skorzystac z pomocy to prosze zaproponujcie jakis warsztat CAR-AUDIO w Warszawie badz okolicach, ktory mi pomoze w tym problemie. Dzieki za info z góry:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<<Moj odtwarzacz nie czyta tylko "piratow", moze Twoj tez>>>>

 

No to miales "cwana" bestie:-) Niestety z moim nie ma reguly. Czy roginal czy pirat - raz lapie raz nie:-)

 

A gdzie w oklolicach Warszawy moge dokonac czyszczenia lub wymiany lasera??? Moze jakis warsztat polecicie???

 

Dzieki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komputerowych sa plyty do czyszczenia CD po jakies max 30zl... albo kup sprezone powietrze wpuszcze i sporoboj to wyczyscic. U mnie na bank nie czyta RW i czasem starszych trozke zarysowanych płyt. Mysle ze sam poradzisz sobie z czyszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyczyszczenia oczka wystarcza płyn do mycia szyb na bazie alkoholu i pałeczka do uszu, jak już się dobierzesz do lasera to delikatnie namoczonym wacikiem pojeździj po szkle i powinno być dobrze jeżeli to jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...