Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana butli....jakie koszta?


Gość RolF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawie sytuacje. Chiaciałbym wymienic butle w mojej primerce...ma 65l i jest za duza jak na moje wymagania. pozatym jest wzdłóż bagażnika co zajmuje duzo miejsca. Chcialbym wymienic na butle ktora moglaby byc w miejscu na kolo zapasowe.

Ile taka operacja moze mnie kosztowac?

 

Druga sprawa to taka ze kupilem samochod juz z instalacja gazowa i niemam papierow. Czy gazownicy przy wymianie tej butli mogliby to zalatwic zeby wszystko bylo FULL LEGAL??

 

Pozdr

RolF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczam sie do tematu.

 

Mam w aucie ogromna butle 60litrow, ktora zajmuje pol bagaznika, i tak sie zastanawiam czy nie daloby sie jakos ja zamienic na butle w kole, wiem ze mozna kupic nowa i probowac stara sprzedac na allegro, ale moze sa jakies warsztaty ktore w rozliczeniu wzielyby stara butle. Moze ktos robil taki myk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem juz o tym kiedys.

wbicie gazu w dowod mozliwe jest jak masz papiery od gazownika. taki swistek mozna zalatwic w zaprzyjaznionym warsztacie w granicach ok 150zl

butla w zaleznosci od tego czy ma byc nowa czy uzywana. uzywka do 200 zl. nowka sztuka ok 100zl wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...