Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] pomocy,chyba pompa paliwa,2,0benz jednopunkt 1991r


Gość orfik

Rekomendowane odpowiedzi

po przekreceniu zaplonu nie pracuje pompa paliwa,silnik nie odpala,po przelaczeniu na gaz nie pali, po chwili podczas krecenia silnika w przelaczniku gaz/benz zaczyna sstrykac jakis przekaznik,pomyslalem ze za malo ma pradu z akumulatora podlaczylem pod prostownik, zalapal na gazie i po 2 sec zgasl i zgasla nawet dioda od przelacznika gaz/benz. od tej pory cisza silnik kreci ale nie lapie,pompka sie nie odzywa, jakis tydzien wczesniej podobnie mialem nagle pompka paliwa po przekreceniu zaplonu nie pompowala, odpalilem na gazie przelaczylem na benz i bylo ok. jezdzil codziennie bez awarii zadnych az do dzis:( ( gaz na parowniku mam) czy to padla pompka paliwa? czy cos w obwodzie elektr.? są jakies bezpieczniki przekazniki do pompki? jak tak to gdzie ich szukac? i co moze byc z tym gazem ze zasilanie nagle do przelacznika nie dochodzi? niewiem od czego zaczac prosze o pomoc moje gg3060032 z gory dziekuje, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź poruszaj wtyczką przy przełączniku gaz-benzyna i docisnij ją. U mnie było podobnie i gość od gazu tak mi poradził i zadziałało. Powiedział że jak się będzie powtarzać to trzeba wymienić przełącznik. Może i tobie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...