Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

iPod w P12 czy to mozliwe??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie czy jest mozliwe podpiecia iPoda w p12 i sterowaniem nim z konsoli?? Albbo chociaz podlaczenie go pod audio?? Widzialem ze niektore samochody tak maja z fabrycznymi radiami. W jaki sposob mozna to osiagnac?? moze jakos pod zmieniarke?? albo sa jakies specjalne kable??

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy jest mozliwe podpiecia iPoda w p12 i sterowaniem nim z konsoli?? Albbo chociaz podlaczenie go pod audio?? Widzialem ze niektore samochody tak maja z fabrycznymi radiami. W jaki sposob mozna to osiagnac?? moze jakos pod zmieniarke?? albo sa jakies specjalne kable??

POZDRAWIAM!!!

 

Wczoraj iPody ogladalem w duzym markecie z elektronika, jest do nich tyle roznych przejsciowek, kabli i innych ze glowa boli. Widzialem takie cos do sterowania iPodem z kierownicy jak niektore radia maja, moze to Ci sie przyda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sterowanie oki ale chodzi mi o to zeby jeszcze kablem podlaczyc sygnal na radio bo p12 niestety nie ma zadnego AUX ale gniazdo zmieniarki i czy mozna sie jakos pod to podpiac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj archiwum - sa interefjsy pozwalajace podlaczenie ipoda pod fabryczne zlacze zmieniarki np xcarlink drogie jednak toto a wersja mp3 z moim radiem nie dzialala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam, odgrzewam temat, może przez 1,5 roku użytkownicy Nissanów zakładali w Nissanie P12 ipoda, przeszukiwałem tematy i nic nowego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość sunny001

po co ci ipod w p12 kup xcarlinka za 320 zl na allegro dokup karte 4GB SD za 20 zl i masz na karcie 999 utwórow a xcarlinka podłączonego bezpośrednio pod audio w p12 w zamian za zmieniarkę "CD CHANGER" i wszystko chula jak ta lala .A jesli bedziesz chciał podłączyć IPODA to wsadzasz mini jacka do Xcarlinka bo gniazdo ma i odtwarzasz sobie z Ipoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kipol, Jest taki zestaw iPlay Herman/Kardon. Najlepszy transmiter jaki słyszałem. Wpinasz się nim zamiast anteny, a ntene do niego. Jest również mozliwość wyprowadzenia bezposrednio pod wzmacniacz. Sterowanie dołączoną głą, a wszystko widać na ekranie LCD, który możesz zamontować na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...