Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

prośba o radę - głośniki


Gość Tombolot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tombolot

Witam.

 

Potrzebuję założyć na tył dwa dobre głosniczki - mam Almere N15

 

Mam radyjko Calrion DB358RMP na wyjściu 4x51W.

Z przodu grają jakieś seryjne głośniki z Almerki (to są chyba 20W albo 40W), ale całkiem dobrze brzęczą więc nie chce ich na razie wymieniać.

Z tyłu miejsce na głośniki jest, ale nie wejdą tam większe niż 10.

 

Podpowiedzcie mi proszę jakie - maksymalnie mocne - głośniki mogę założyć na Tył żeby całkiem przyjemnie grał mi cały sprzęcik ?

I czy lepiej jeśli będą to głośniki, dwudrożne czy trójdrożne ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop
Z tyłu miejsce na głośniki jest, ale nie wejdą tam większe niż 10.

dlatego kup takie cosik

http://www.allegro.pl/item277264262__tuba_...l_sas_150_.html

i bedziesz miał piękny basik zamiast ładować kase w głośniki na tył skoro jakieś tam są,dasz za pare głośników +- 150 zeta, to lepiej kup tube aktywną taką jaką ci zapodałem ,masz wyjście w radiu na czincze ????coby suba podpiąć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu miejsce na głośniki jest' date=' ale nie wejdą tam większe niż 10. [/quote']

dlatego kup takie cosik

http://www.allegro.pl/item277264262__tuba_...l_sas_150_.html

i bedziesz miał piękny basik zamiast ładować kase w głośniki na tył skoro jakieś tam są' date='dasz za pare głośników +- 150 zeta, to lepiej kup tube aktywną taką jaką ci zapodałem ,masz wyjście w radiu na czincze ????coby suba podpiąć???[/quote']

 

Mam w radyjku wyjście na cincze, a w domu tubke (starawą JBL 300W - dobrze cyka) ale ostatnio założyłem gaz i już niespecjalnie mieści mi się w bagażniku.

 

Dlatego pytam o głosniki - czy w takim razie lepiej kupić po prostu na przód jakieś mocniejsze i odpuścić ten tył czy dać tam jakieś basiki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam o głosniki - czy w takim razie lepiej kupić po prostu na przód jakieś mocniejsze i odpuścić ten tył czy dać tam jakieś basiki ??

 

hm...powiadasz woofery na tył??tylko 10 cm...... nie wiem jak to bedzie grało,może zacznij od przodu i dopiero potem zadecydujesz co z tyłem -czy jakieś wooferki ,czy może 2 drożne jakieś markowe.co masz z przodu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz z przodu ???

 

Jakiś standard od Nissana. Poprzedni właściciel samochodu miał 60 lat więc nie sądze żeby kiedykolwiek je zmieniał. (jeszcze nie rozbierałem boczków więc póki co niewiele o nich mogę powiedzieć). Dziś postaram się do nich zajrzeć.

Grają w miarę czysto, ale brakuje im zdecydowanie mocy, nie dałbym im więcej jak 40W bo jak zaczynam głośniej kręcić radiem to już nie dają sobie rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczynam głośniej kręcić radiem to już nie dają sobie rady

oblukaj co to jest,jak szajs to do śmieci i zanabądz coś odseparowanego-zacznij od tego a potem zobaczysz co dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...