Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Do czego to okablowanie?


eszi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak w temacie, wyjąłem te przewody z otworu od radia, najdłuższy( po lewej na zdjąciu)był przykręcony śrubką do masy, reszta sobie wisiała, za regulatorem nawiewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na przewody służące do podłączenia radia lub innego urządzenia audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na przewody służące do podłączenia radia lub innego urządzenia audio.
Dzięki tyle to i ja wiem bo z tego miejsca je wyciągałęm, radio mam podłączone a te przewody zostały :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy kupiles auto to radio bylo wymienione? czy sam wymieniales? bo czasami tak robia kostke z radia wrzuca do szrodka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak w temacie, wyjąłem te przewody z otworu od radia, najdłuższy( po lewej na zdjąciu)był przykręcony śrubką do masy, reszta sobie wisiała, za regulatorem nawiewów.

Ciesze się, że wiesz :) Tylko z opisu to nie wynika. Zadawaj bardziej precyzyjne pytania :) Bo jak by się uparł to z otworu po radiu można jeszcze wiele ciekawych kabelków wyciągnąć :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CichyBart

jak naprawię bagażnik (przestawiałem hydrant ;P), to zrobię foto kabelka wystającego mniej więcej po środku klapy (sedan). Nie mam zielonego pojęcia, od czego on może być.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...