Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dla tych co wożą krawężniki


Zwirek

Rekomendowane odpowiedzi

o matko - dla mnie to paranoja bo:

1. Cena - mógłbym całą zimę kupować pustaki i je wyrzucać w razie potrzeby jakbym chciał coś przewieść i jeszcze by mi kasy zostało....

2. Taki worek na odkrytej pace musi nieźle kusić - już widzę żula z nożykiem jak mi pruje taki wór a woda cieknie i cieknie...

3. Zimą woda w tym zamarza, czy borygo się wlewa? A jak zamarznie to jak się upuszcza tej wody? Ognisko pod autem? :)

4. Jak bym chciał napełnić to mam śmigać z wiaderkami na 10 razy czy napełnia się w domu i targa do auta te 135kg?

5. Ciekawe jak wyliczyli to max. obciążenie na 226,5kg? Najfajniejsze jest to "pół" na końcu.

6. Niby się ten wór mocuje, ale ciekawe by było jakby tak fiknął nagle na bok w ostrym zakręcie....na pewno by wspomógł siłę odśrodkową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko - dla mnie to paranoja bo:

 

4. Jak bym chciał napełnić to mam śmigać z wiaderkami na 10 razy czy napełnia się w domu i targa do auta te 135kg?

 

6. Niby się ten wór mocuje, ale ciekawe by było jakby tak fiknął nagle na bok w ostrym zakręcie....na pewno by wspomógł siłę odśrodkową...

 

Węża ogrodowego nie masz ?

 

A pustaki na ostrym zakręcie nie wspomagają siły odśrodkowej? jak wyleci to dziurę chyba zrobi w np. płocie (oby tylko w płocie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam węża, ale mogę kupić jeśli zajdzie potrzeba, tylko gdzie się podłączyć....z okna puścić, czy w śmietniku poszukać kranu? Nie jestem farmerem i nie mieszkam w domu, zatem stąd powstają problemy natury technicznej...

a co do obciążania tyłu - w ogóle jestem przeciwny... i generalnie nie będę drążył tematu co jest lepsze - piach w worach, pustaki, cegły, czy wór z wodą. Jak tak pomyślę to chyba bym położył taką stalową belkę - np. dwuteownik HEB200 - waży bodajże 63kg/mb. Dwa metry i już mam 120 kg...

Skoro ta woda w worze ma wspomagać jazdę na śliskim... to wtedy można zapodać 4x4 i będzie gites - chyba po coś to 4x4 zrobili??? :D

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie Panowie koniecznie dociążyć pakę, proponuję coś ze swojego podwórka. Mianowicie drogowe podstawy gumowe, służące do ustawiania barier lub skrajni w czsie prowadzonych robót na drodze. Jedna taka podstawa waży ok 30 kg, posiada wiele otworów umożliwiających mocowanie do podłogi. 4 taki gumy z tyły i sprawa załtwiona. Mogę zamieścić foto, ale muszę sie troszkę poduczyc, a pozatym jeszcze za wcześnie chyba na dociążanie tyłu. Ale myślę, że bardziej niż gumy na pace potrzebna jest rozwaga na drodze w trudnych warunkach pogodowych (tak, wiem jak to brzmi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem z tej poduszki dociążającej... i to jeszcze za 500 zeta!

 

Wory z piachem wrzucić jak komu za lekko, a kasę wpłacić na zlot 2008! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , temat jest o krawęzniku i dociążeniu.

:P

Zapraszam do nowego tematu "technika jazdy zimą ... Navarą'

 

Chwilowo zamykam. :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...