Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] przedmuchy w sr20de, prosba o zerkniecie na karos


Gość spanker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moge kupic primere, jest ona na drugim koncu polski, wiec oblukał ja moj kuzyn, stwierdził ze po odkreceniu nakretki oleju obroty silnika spadły, zaczely falowac mocno, owa primera ma gaz sekfencyjny. Kuzyn stwierdził ze to luzy na tłokach silnik do remontu... jak to jest z tym silnikiem, moze one konstrukcyjnie mają jakies wieksze przedmuchy od standardowych?

 

stwierdzil tez, ze pompa wspomagania buczy przy małych nawet skretach + - 15 stpni czy to droga wymiana?

 

nie chcialem zakladac nowego tematu, wiec polaczylem 2 w 1

 

ponizej jest zdjecie progow, jeden jest calkowicie skorodowany na wylot, drugi tez chyba ruda zaczyna wcinac, jednak interesuje mnie takie dziwne łączenie ktore jest zaznaczone na czerwona linia, czy primery tak maja, czy jest to auto zlozone z 2 prosze zabranie glosu bo musze dac czlowiekowi odpowiedz czy to wziac czy nie, bo nie chcialbym przy ew. wypadku zeby woz rozpadl mi sie na 2 czesci....

 

[ Dodano: Pon 10 Gru, 2007 18:17 ]

zalezy mi na zasie, naprawde nikt nie wie czy jego almera ma takie same łączenie na progach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojetnie, ale chyba lepiej primera, to ma byc dla dziewczyny woz, wiec nie moze byc spawany, generalnie wyglada dobrze oprcz tej rdzy, sprzedajacy zbyt wiele nie ie o aucie, wydaje sie byc ucziwy

 

ale te progi....zerknij pastello, czy masz u siebie takie laczenia

 

link do aukcji (choc tam nic nie widac)

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3922131

 

szpary wygladaja na fabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaczenie jest orginalne ale nie wyglada to najlepiej bo wedlug mnie nie powinno tam byc korozji wogole ja bym sie zastanowil nad innym egzemplarzem z mniejszym przebiegiem i nieco blizej bo jezeli masz jechac przez calo polske i sie rozczarowac to ja dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena dziwnie niska. ja przed kupnem dobrze bym sprawdził ten samochód. bo zaraz się okaże że zapłacisz mniej, a potem ciągle będą Ci wychodzić kwiatki i w sumie dołożysz więcej. sam się kiedyś połaszczyłem na niską cenę i drogo mnie to kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzil tez, ze pompa wspomagania buczy przy małych nawet skretach + - 15 stpni czy to droga wymiana?

Sprawdzcie poziom oleju w zbiorniczku i czy pasek nie jest za luźny.

 

po odkreceniu nakretki oleju obroty silnika spadły, zaczely falowac mocno

Takie coś w zdrowym dobrze wyregulowanym silniku nie ma miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, odpuść sobie takiego gruchota.

O silniku nie wspomnę, bo to na odległość śmierdzi.

Ale jak można tak zapuścić progi?

Jeżeli gość tak dba o samochód, to ta Primera i 5000 nie jest warta.

W środku boczki brudne, podarte i porysowane.

Ja bym to omijał z daleka i radzę poszukać:

1. normalnie użytkowanego samochodu,

2. w pobliżu siebie,

3. może drożej, ale auto zadbane jakiegoś klubowicza, jest kilka fajnych ogłoszeń.

 

Pzdr.

Brodacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 9 tysia 2.0 1997r z gazem sekwencyjnym......człowieku ja nawet na allegro okna bym nie otworzył jakbym przeczytał opis bo szkoda czasu. Nikt darmo dobrych samochodów nie oddaje. Wg. mnie samochodzik po powodzi bo te progi wyglądają gorzej jak w niejednym polonezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myśl o kupnie tego auta !! Przecież to się nadaje do kapitalnego remontu. Może i tanio ale dolicz kasę za konieczne naprawy po zakupie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...