Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mają przejechane Wasze Almerki (czysta ciekawość)


Gość Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Od około miesiąca jestem posiadaczem srebrnej almery N16 1,5 benzyna z 2004r. Przebieg 55tyś km. Pewny bo auto zmieniło właściciela w ramach rodziny. Jęśli Almerka nie będzie robić kłopotów to jeszcze wiele lat w moich rękach pojeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skowron74

70 tyś, rocznik 2001, kupiona rok temu z licznikiem 67 tyś, po mimo tego że wszyscy mnie zapewniają że to orginalny przebieg jakoś nie wierze, mam ,,teorie spiskową,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała N15 ma 168 tys., silniczek Ga16de, rok 1997 troche sie pojeździ a pozniej sie wymieni silniczek na .... ehhh ... marzenie SR16VE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za radę. Jutro ruszam w trasę na wakacje. Tym razem do Włoch. Jutro licznik przekręci się na 200 000. Póki co ubytków nie ma. Mam jeszcze jedną bańkę oleju syntetycznego i na pewno ją wykorzystam.

Dodam, że ostatnio byłem Almą w Niemczech i w cztery dorosłe osoby + bagaż na maksa + zakupy na miejscu 5tego pasażera alma bujnęła się do 180 i to nie był kres jej możliwości.

Spalanie mierzone od zalania pod korek - do zalania pod korek na Polskim Paliwie wyszło 8 litrów. A.. miałem włączoną klimę.

Po wakacyjnej wyprawie napiszę jak się alma spisała.

 

A co do oleju. Tak jak mówię do 220 000 syntetyk, a później pomyślę.

Pozdrawiam Klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iceman76

almera 1,4 rok 1997 ma przejechane 216tysiecy i nic sie nie dzieje nie zapeszajmy hehe

 

[ Dodano: Sro 23 Lip, 2008 13:36 ]

No wlasnie jaki olej lac po 200tysiacach do silnika 1,4 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to poczytaj forum na jakim oleju przy takim lub większym przebiegiem użytkownicy N15-tek jeżdżą. Ja uważam, że jeżeli nie trzeba dolewać między wymianami (co 10 kkm) to nie ma co zmieniać.

Koniec OT w tym temacie, reszte info dot. oleju szukaj w archiwum Almery. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrexxl

ja zielonego pojęcia nie mam ile moja miła posiada przejechane. jak kupilem ją miala ok 170 tysięcy, po wymianie licznika ma ok 96 tysięcy. ;) niestety w oczach nie młodnieje. tak obiektywnie natomiast po zużyciu części itd oceniam że ma przejechane niecale 200 000 km. Hula natomiast jak złoto i niejeden 2.0 musiał mnie gonić na skrzyżowaniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zielonego pojęcia nie mam ile moja miła posiada przejechane. jak kupilem ją miala ok 170 tysięcy, po wymianie licznika ma ok 96 tysięcy. ;) niestety w oczach nie młodnieje. tak obiektywnie natomiast po zużyciu części itd oceniam że ma przejechane niecale 200 000 km. Hula natomiast jak złoto i niejeden 2.0 musiał mnie gonić na skrzyżowaniu. :)

Pisałeś, ze jak kupiłeś miała 170, po wymianie licznika masz 96, więc ze szkolnego dodawania, wychodzi, że to min 266 kkm

 

PS Moja ma faktyczne 122 kkm, od grudnia zrobiłem 12 tys, aż dziwne, że tak mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...