Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Jaka różnica wersji?P10 Ang a nasze P10-tki??


Gość RolF

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Tak jak w temacie. Czy czesci beda pasowac bez problemu? Rozmiem ze kierownica z prawej strony wiec prosze bez zbednych kompentarzy :diabel:

 

Klosze lamp wiem ze tez sa inne. Ale pozaty wszystkie czesci mozna przerzucic do europejskiej? chodzi mi dokladniej o silnik ,skrzynie, zawieszenie alternator...itp.

 

Z gory dzieki za odp.

 

Pozdr

RolF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te części o które pytasz są takie same. Inne są między innymi: przewody klimy linki sprzęgła, prędkościomierza , wiązki wszystko pod dechą, siedzenia, magiel, boczki- generalnie duża większość pasi bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązki

Ta pod macha raczej sie nie rozni. Przeciez wszystkie bebechy siedza po tej samej stronie w angliku i europie. Jak rozbieralem carisme na czesci to tam wiazka pod maska byla dokladnie taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przegladzie :) a tak wogole to jest mozliwosc zarejestrowania pozniej takiego autka? oczywiscie po przekładce ;) wiem ze gdzies bylo o tym na forum ale nie moge znalesc....ile kosztowalaby przekladka??

 

pozddrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość założenia potrzebował byś papiery do tego.. a przekładka w zależności jakie auto i czy masz graty na przełożenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...