Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

micra k11 zderzak przod


elektryk1e
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

'Witam , zaczalem sie bawic troszke ze zderzakiem od swojej k11 pytanie do was to co sadzicie i czy warto sie bawic dalej czy odrazu dac sobie spokoj.

 

z gory dziekuje

 

zdjecie0083di9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadziłeś z wycięciem środka jak na mój gust,

chyba że masz zamiar wsadzić w tą dziurę atrape sportowej chłodnicy :?:

 

 

 

 

 

Dzięki i wzajemnie elektryk1e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem co w srodek dac albo czarna grubo oczkowa siatka albo takie rurki alu

 

zadnej srebrnej siateczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto sie bawic dalej
Z tego zderzaka i tak nie zrobisz seryjnego z powrotem = na pewno warto bawić się dalej. Jak się nie spodoba efekt to wywalić można zawsze ;).
imitacja wlotu F50 na masce
Jeśli dobrze zrozumiałem i dobrze to sobie wyobraziłem to to musi wyglądać jak jakaś porażka - ale zapodaj jakieś zdjęcia, i tak jestem ciekaw jak to wygląda ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem i dobrze to sobie wyobraziłem to to musi wyglądać jak jakaś porażka - ale zapodaj jakieś zdjęcia, i tak jestem ciekaw jak to wygląda
na zywo nie wyglada zle ;) ale z tego co pamietam ta maske to przydaloby sie wyciac dziury w tej atrapie bo po deszczu to chyba wuchta wody tam jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie nawet na zdjęciach wygląda znacznie lepiej, niż sobie to wyobrażałem.

bo po deszczu to chyba wuchta wody tam jest...
To jest zdecydowanie mankament do usunięcia. Przy okazji można przerobić tę atrapę na wlot ;).

 

[ Dodano: Nie 16 Gru, 2007 16:59 ]

A zderzak cóż, póki niewykończony, to straszy zamiast ładnie wyglądać ;). Kończ Waść i wtedy będziemy oceniać, czy warto założyć, czy lepiej zdjąć albo coś poprawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po skończeniu by wyglądal pewnie tak mniej więcej :

s5002001akn1.jpg

 

Myślę że byś musiał zaszpachlować ten czarny pasek co idzie wokoło zderzaka :)

wymagał by tez poprawy grill, czyli wycięcie poprzeczek ii tez założenie siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce halogeniki i myślę że by coś z tego wyszło :D

s5002001axm7.jpg

 

[ Dodano: Nie 23 Gru, 2007 00:39 ]

O dokładnie, dołuż tylko halogeny do swojego projektu i będzie git :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to szpachuje i mnie juz strzela bo zeby to wszystko ladnie wyprowadzic to trzeba sie nameczyc. ale zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, zalałeś te rowki od czarnego paska żywicą :?:

Bo jak nie to możliwe że będzie pękać w tych miejscach :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisales kiedys. zmatowilem papierkiem a pozniej zywica. narazie poszlo kilo szpachlu ale z pol jeszcze bedzie potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni jak dla mnie cacy. ale poleciłbym dosztukowac cokół.. np dolna czesc zderzaka od seiczento.

osobiscie moj dotychczasowy zderzak przechodzi metamorfozy. srodkowy otwór mierzy chyba ok 27cm wysokosci wiec siatke bede z metra kupował. i jakos nie wyglada to MASYWANIE aby odrazu atrapy chlodnicy wstawiac ;)

elektryk1e jeszce jedna uwaga / podpowiedz... JAK NAJMNIEJ SZPACHLI !!!!!!!!! wal w żywice. co mozesz uzupełniaj wyzica.. jak mozesz szlifuj rzywice.. a szachlowka wykanczajaca na koniec.. kal dasz przyslowiowe KILO szpachli to zobaczysz efek po pierwszej zaliczonej dziurze albo sschaczonym krawezniku.

ja odciołem dolna czesc zderzaka i aclosc mam na nowo odlana z zywicy (wlasny projekt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ogulnie mam zderzka od wersji po lifcie z otworami na reflektory. wlot srodkowy powiekszony do 27 cm wysokosci. dolna czescx derzaka tzw półka boczne skrzydła wszystko z laminatu zywicznego ;) qrde .. wiesz co.. ide zrobic foto do garazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tymczasem popoatrz jak sie kiedy srobimi z 2 zderzakow jeden ;) wpisz w wyszukiwarce na forum AGRESYWNY ZDERZAK DO K11

 

[ Dodano: Pon 24 Gru, 2007 00:58 ]

ok nie mialem tego pokazywac no ale.. ;)

premiara calosci i tak dopiero na ogolnopolskim 2008 ;)

jak zauwarzysz wypchniety jest cały płóg do przodu w efekcie uzyskujemy iekna plaska połkę. w polaczeniu z drobno oczkowa siatka da niepowtarzalny wyglad.

jest to stan produkcyjny jeszcze wiele pracy - zaokraglenie glownego wlotu dyfuzory boczne trzeba zamknąc urzywajac odleu lustrzanego zprogów bocznyc - w efekcie uzyska sie ujednolicenie ospojlerowania na calym aucie ;)

dalem foto jeszce atrapy ktora takze zostala zmodernizowana jest to atrapa z wersji od 95-98

PC240156.JPG

PC240157.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...