Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak się tego pozbyć półka pod głośniki


Gość Łukanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie mam taki problem. W moim Nissanie N14 1.4 w tylnej półce wyciełem dwa otwory na głośniki, bo trafilmy mi sie po dobrej cenie. założylem tam głosniki i bylo wszystko ok ale po jakimś czasie połka poddaweala sie pod ciężarem tych głośników. Półka trzeszczy coraz bardziej i nie wiem jak sie tego pozbyc. Doradźcie mi co mam zrobic. Myślałem o tym zeby zrobic całkiem nową i stabilniejsza półke od nowa... no ale nie mam zadnej koncepcjii jak do tego sie zabrać i z czego robić itd.

Prosze was o wypowiedzi jak wy z takimi problemami sie uporaliście. Pozdrawiam !!!!! ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada to pewnie zrobic półke od nowa i zastosować takie sposoby jak mają Civic czyli albo jakieś kontowniczki albo coś tego typu od spodu i po kłopocie. zabudować to ładnie materiałem i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmocnij polke od spodu plyta wiorowa lub MDF to powinno zalatwic sprawe

 

[ Dodano: Czw 13 Gru, 2007 19:44 ]

Jak masz HB to nie przegnij z gruboscia plyty bo teleskopy od klapy moga rady nie dawac co sprawi ze klapa bedzie sie zamykac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pisze że chce się pozbyć trzeszczenia a nie półki :P Im cięższa półka tym trzeszczeć będzie bardziej więc darowałbym sobie jakieś płyty i wzmocnienia....niezawodny sposób: podklej filcem miejsca styku półki z plastikiem pomoże na 100% :D oczywiście jeśli trzeszczy półka nie owe plastiki które ja trzymają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam inny problem. JAk sie pozbyc fabrycznych glosników i obudóww do nich z tylnej półki w p10 sedan??. Nie widze tam od gory zadnych srubek ani nic a nie chce porozwalac polki. JAk cos to wrzuce fote jutro. :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. JAk sie pozbyc fabrycznych glosników i obudóww do nich z tylnej półki w p10 sedan??. Nie widze tam od gory zadnych srubek ani nic a nie chce porozwalac polki. JAk cos to wrzuce fote jutro. :?: :?: :?:

 

Pozbywałem sie.....jest troche roboty :/

Od góry śrubek nie znajdziesz i od dołu jak otworzysz bagażnik też.Bo maskownice orginalne przykrecone są do tego filcu na pólce od spodu,a głosniki od góry juz do blachy.

Trzeba wyjąc siedzenia z tyłu zeby mozna było podniesć ta filcową przykrywe pólki potem(unosząc tą matę) jakos odkrecic maskownice a pózniej głosniki odkrecic (mając uniesiona tą matę) od blachy.

Głośniczki wyjać(do góry) no i w sumie wszystko.

 

Ja pózniej nowe wstawilem całkowicie od góry bo jakbym kiedys zmieniał(wyjmował)to juz poprostu tylko odkrece i wyjme i po sprawie.

 

Mogłem cos ominąc ew przekrecic bo robiłem to dawno ale sens i taktyka taka była ;)

Życzę cierpliwośći. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki marceli:) Zaraz ide d garazu i zaczne w tym grzebac. Chce w te miejsca wsadzic elipsy 6x9. Zostaly mi z asterki. MAm nadzieje ze beda pasowały :) :diabel:

 

[ Dodano: Pon 21 Sty, 2008 22:07 ]

Gitara rozebranie zajelo mi 10 minut:) Gozrej ze okazalo sie ze elipsy nie wejda bez ciecia blachy raczej.CZyba ze by jakies dystanse wymotac do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...