Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Koszt Przyspieszenia do100km/h w mniej jak 7s


Gość slick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy za 6 tysiakow da sie zrobić sunnego aby sete robił ponirzej 7 sekond ???? Chodzi o modyfikacje silnika ewentualnie skrzyni ale bez wybebeszania wszystkiego ze środka Czyli nadal cywilne auto Ale z leprzym kopytem Interesuje mnie tak jak napisałem mniej jak 7 s :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoim robie ok. 7s do 100 (7,16 było na "plastikowych" oponach).

Koszt: 540zł :D

 

Za 6kpln to setę powinien robić w 6s

 

[ Dodano: Pią 14 Gru, 2007 23:58 ]

mała pomyłka, 7,16 0-60mph

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie projekt Yarka. Jego Sunny robi 6-0-6,2. Myślę, że za 6kpln mógł byś skopiować jego wyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6,5 tyś zł mogę CI zaproponować 187Konnego SR20VE wraz z montażem i dodatkowym komputerem, sterującym zmiennymi fazami oraz zmieniającymi dawki paliwa i kąt wyprzedzenia zapłonu, jakby do tego zrobić wydech to myślę że 200KM do przekroczenia, realne przyspieszenie do setki to okolice 5,5 sek.

 

A najbardziej odczuwalne modyfikacje tego co masz to sugęruję:

- przestawienie rozrządu

- zmiana wydechu

Na gotowo wyniesie cię to ok. 1200-1300zł po najniższych kosztach a auto pod warunkiem że ma zdrową pompę paliwa będzie setkę osiągać w czasie niespełna 7 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za różnica czy robi poniżej 7 sekund czy 12 - jak masz autko cywilne i nie startujesz nigdzie ?

 

kolegę coś przycisnęło? :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za różnica czy robi poniżej 7 sekund czy 12

Auta dłubie się głownie dla zabawy i własnej satysfakcji a nie by coś tam zdziałać na zawodach...

Zawody to jest wyścig portfeli i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za różnica czy robi poniżej 7 sekund czy 12 - jak masz autko cywilne i nie startujesz nigdzie ?

 

twoje glupie pytanie nie wnosi nic do dyskusji. kolega nie pyta "na co" tylko "czy da sie". wiec oszczedz swoj cenny czas na tego typu wypowiedzi i trac go w hyde parku, czyli tam gdzie twoje miejsce...

 

 

a co do tematu... Kuba bardzo dobrze radzi sobie z tym silnikiem, poza tym jego propozycja jest naprawde warta przemyslenia. w mojej ciezkiej primerze zeszlismy z czasem do 7 do paczki za porownywalne pieniadze wiec suniak 300kg lzejszy.... masz juz odpowiedz.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe propozycje przyznam i zwlaszcza ta 5.5 s jest bardzo kusząca przyznam A jle takie cos by spalało ?? Tu niechodzi tez oto zeby to był mega potwor Dlatego tak spytałem o te ponizej 7 s

 

[ Dodano: Wto 18 Gru, 2007 21:46 ]

Przyznam ze ta modyfikacja za 1300zł tez jest mega kusząca Tylko cholera jasna wszystko odbywa sie w warszawie prawda Hmmm powiedzmy Tak jak pisałeś (Cobcio) wczesniej auto trzeba bylo by zostawić na pare dni prawda Mowa tam była o 3 chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR20VE puki nie przełączy się a tryb zapierdzielania to będzie palić mniej jak SR20De/DE bowiem jego pierwsze krzywki mają raptem 220 i 230stopni i lift poniżej 9mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno auta niewchodzi w gre Egzemplarz ktory kupiłem jest bez skazy i długo sie go niepozbęde A moc moge sobie zwiekszyć Co do zmainy silnika jest to napewno bardzo ciekawa opcja Ale pociągająca za soba wieksze zmiany z doswiadczenia wiem ze sprzegło długo niepociągnie Wczesniej miałem spyconego peugeota 205 Gti i na seryjnym sprzegle pomimo ze nowym Cięzko było przenieś moc Wiec wole go przyspieszyc ale z głową Mysle ze podejme sie tej modyfikacji z wydechem i rozrządem jak zrobi sie troche cieplej Bo są to rozsądne pieniądze A jesli uda sie zblizyc do wartosci jakie podałeś Coobcio to w zupełnosci bede hapyy A puzniej zobaczymy co dalej W miare jedzenia apetyt rośnie :D

 

[ Dodano: Czw 20 Gru, 2007 17:31 ]

Na gotowo wyniesie cię to ok. 1200-1300zł po najniższych kosztach a auto pod

warunkiem że ma zdrową pompę paliwa będzie setkę osiągać w czasie niespełna 7 sek.

 

 

Pytanko odnosnie pompy Jaki jest koszt nowej gdyby ta była juz wyruchana choc niewydaje mi sie tak ale moge sie mylic bo chamownia moze pokazać co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo, fakt, że zamiennik ale nówka sztuka

http://moto.allegro.pl/item286889788_pompa...ano_serena.html

 

oryginał, nówka

http://moto.allegro.pl/item286051686_pompa...mera_sunny.html

 

 

tutaj Walbro

http://moto.allegro.pl/item281911597_walbr..._chevrolet.html

 

pojedź na pomiar ciśnienia i wszystkiego się dowiesz

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...