Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] nic nie wiedze


Gość tomi1508

Rekomendowane odpowiedzi

witam was wszystkich mam prosbę poszukuje do nissana almeryz 2000roku TYLNIEJ WYCIERACZKI bo co założe inna to mi nie wyciera tylko marz szybe jeśli by ktoś miał linka prosze o niego co gdzie i jak pozdrawiam was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt Ci nie doradzi jaką wycieraczkę wybrać. A chodzi Ci o pióro czy całą wycieraczkę? Może sprężyna nie dociska do szyby. Są porządne pióra na allegro oczywiście w odpowiedniej cenie, nie po 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem nie pióro daje ognia tylko jego kąt natarcia na szybę podglądnij jak jest w innych autach i czasem trzeba podgiąć płaskownik na który pióro się nasadza. czasem zalączysz przymarzniętą wycieraczkę i to sie zmienia ja tak miałem i tera chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, podjedź do ASO. Ja również szukałem pióra wycieraczki dość długo, ale jakoś żadne nie chciało wycierać jak należy. Ostatecznie w ASO za niecałe 30PLN sprzedali mi Championa w wersji "OEM" w folii a nie w pudełku i jest git! Najśmieszniejsze, że ten sam Champion w Norauto był 6PLN droższy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem nie pióro daje ognia tylko jego kąt natarcia na szybę podglądnij jak jest w innych autach i czasem trzeba podgiąć płaskownik na który pióro się nasadza. czasem zalączysz przymarzniętą wycieraczkę i to sie zmienia ja tak miałem i tera chodzi

 

dokładnie jak napisał, zróbcie jak radziłwalut, czy wycierzczka piszczy na szybie co jest wkurzające czy wyciera niedokładnie(nie obejmuje to zużtego pióra),wystarczy szczypce lub kombinerki szt.2 w dwie rece i przegiąć (nie pióro wycieraczki) a ramię do którego pióro jest wkładane metalowy płaskownik od śruby napędu wycieraczki do koncówki w kształcie litery U gdzie zakładamy pióro wycieraczki i przeginamy(trzeba użyć trochę siły)niedużo i zmieniamy kat natarcia pióra sprubujcie mało roboty a jaki efekt powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...