Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Pasek klinowy do alternatora


Gość cyycu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj objezdzilem caly gdansk i nigdzie (oprocz serwisu - koszt 150 zl) znalesc zamiennika paska klinowego do alternatora do Almery n16 2000r 2.2 DDT. Ma ona z tego co mi powiedzieli (w moim zdaniem najmilszym i najbardziej profesjonalnym sklepie - japparts) ze w standardzie ma on szerokosc 14mm a zamiennikow takich podobno nie ma, ze mozna zalozyc 13mm. Mam pytanie, czy ktos z was wie czy sa zamienniki i gdzie jak cos i czy jakbym zalozyl wezszy to cos sie stanie??

 

dzieki z gory

 

pozdr :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.W fiatach 126p jak pękł pasek to pończochę się brało i jechało dalej. Jeżeli będziesz miał dobre ładowanie to podejrzewam że oprócz krótszej żywotności paska nic się nie stanie tylko zobacz czy oprócz alternatora nie ma nic więcej pod niego podłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sklepie powinni Ci dobrać na alternator XPA 975, na klimę coś pomiędzy 900 a 925 (można naciągnąć napinaczem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki typ paska zakupiłeś? Mam ten sam silnik 2.2Di

 

pasek na alternator to kupilem szerokosc 13 a dlugosc 930, a na klime to szerokosc 13 a dlugosci niestetey nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...