Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Którędy kabel zasilający od wzmacniacza do akumula


Gość tropiciel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tropiciel

Witam wszystkich

Może ktoś posiada wzmacniacz w swojej primerze i podpowie mi którędy można w miarę łatwo przedostać się z wnetrza auta do komory silnika żeby podłączyć kabel zasilający wzmacniacz do akumulatora.

Pozdro :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest zasilanie pociągnięte stroną pasażera a przeciągnąć go można przez otwór technologiczny w ścianie grodziowej (takie gumowa okrągła uszczelka - jest bardzo dobrze widoczna)

 

[ Dodano: Sro 19 Gru, 2007 22:21 ]

zastv2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tropiciel

dzięki wielkie, znalazłem te otwory, przeciągnąłem kabel dodatni, kabel ujemny przykręciłem do śruby w schowku. Podełączyłem kable do wzmacniacza i wziąłem się za podłączanie kabla do akumulatora i tu przez nieuwagę zamiast do plusa zacząłem przykręcać do minusa i posypało się trochę iskier :/ nie wiem czy przez to ale jak podłączyłem już dobrze to wzmacniacz nie zadziałał. Czy już jest po wzmacniaczu czy to może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już jest po wzmacniaczu czy to może coś innego?

Raczej tak. Jak nie miałeś bezpiecznika przed wzmakiem i to dobrze dobranego to zgon. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie, znalazłem te otwory, przeciągnąłem kabel dodatni, kabel ujemny przykręciłem do śruby w schowku. Podełączyłem kable do wzmacniacza i wziąłem się za podłączanie kabla do akumulatora i tu przez nieuwagę zamiast do plusa zacząłem przykręcać do minusa i posypało się trochę iskier nie wiem czy przez to ale jak podłączyłem już dobrze to wzmacniacz nie zadziałał. Czy już jest po wzmacniaczu czy to może coś innego?

 

Jeśli w schowku jak piszesz podłączyłeś do minusa i na aku do minusa to nie powinno się nić stać to znaczy wzmacniacz nie powinien się nawet włączyć

 

ale po kolei nie napisałeś przedze wszystkim co to za wzmacniacz. czy podłączyłeś wzbudzianie z radia czy jest podłączony cały czas do aku

 

Dlaczego minus ze schowka masz podłączony

 

Jakie i ile głośników ten wzmacniacz napędza

 

 

Zacznij od podstaw to na pewno zdiagnozujemy problem... sam mam wzmacniacz i skrzynie. wszystko było profi a pare dni temu awaria!! wamacniacz drugi raz w naprawie i nie wiadomo co jest ... ponoć to wina głośnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...