Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sprzeglo n 16


Gość donald

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam prosbe chodzi mi o podpowiedz czy w N16 wymienia sie plyn w sprzegle hydraulicznym jezeli?rok 2003 1,8cm

jezeli tak to jaki powinien byc ?

i co ile czasu?

 

zapal mi sie wtrakcie jazdy lampka hamulca stad mije pytanie wdodatkowo w kwesti sprzegla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakies inne objawy wskazujace ze to sprzeglo czy tylko ta migajaca lampka?

 

bo jesli tak to sprawdz najpierw poziom plynu hamulcowego - czujnik zaczyna migac juz nawet wtedy gdy poziom jest troche ponad minimum.

Jesli ta lampka miga Ci najczesciej na zimnym silniku, przy gwaltownym przyspieszaniu lub wchodzeniu ostro w zakrety to bym obstawil wlasnie plyn hamulcowy - wiele osob juz to przerabialo :)

 

Wystarczy tam wlac dowolny plyn byle by mial oznaczenie DOT4.

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz najpierw poziom plynu hamulcowego - czujnik zaczyna migac juz nawet wtedy gdy poziom jest troche ponad minimum.

Bardzo dobrze kolega ci radzi dolej płyn hamulcowy do maximum zbiorniczek od sprzęgła z tego co wiem nie ma nic wspólnego z płynem hamulcowym tak jeżeli ci lampka hamulca miga to pewnie będzie mały za mały poziom płynu hamulcowego. Ja też tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kontrolka od hamulca ręcznego zapalała się w trakcie jazdy w deszczu. Problem powodowała woda dostająca się na zbiorniczek płynu hamulcowego. Problem rozwiązało zabezpieczenie styków elektrycznych w złączce przed zachlapywaniem przez wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...