Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż głośników do dystansów - N15


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 miesiącach (!) nieustającej laki z Panem Radkiem (radziat1) otrzymałem dziś dystanse... :) Są w nich trzy otwory. Żeby przykręcić do nich głośniki muszę nawiercić w nich nowe otwory, tak ? ?pytam bo nie chcę ich zniszczyć na dzień dobry :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie otrzymalem do dzis, wiec zakupiłem sobie sam mdf i wycialem na tyle ile dałem rade....nawet negatywu ne wystawilem bo tak na dobra sprawe to nic mi to nie da...zaluje ze tak podchodzi do sprawy ale coz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiącach (!) nieustającej laki z Panem Radkiem (radziat1) otrzymałem dziś dystanse... :) Są w nich trzy otwory. Żeby przykręcić do nich głośniki muszę nawiercić w nich nowe otwory, tak ? ?pytam bo nie chcę ich zniszczyć na dzień dobry :)

pozdrawiam

 

Dokladnie. Montowalismy w sobote dystanse z Wojtkiem (Patriot12) w jego N15. Te trzy otwory idealnie pasuja do otworow w drzwiach. Warto zwrocic uwage na to, ze jeden z otworow jest blizej krawedzi niz pozostale. Powinien on byc u gory, przesowa to dystans wyzej i dzieki temu glosnik 165mm wchodzi idealnie, bledne zamocowanie powoduje, ze wadzi o krawedz w drzwiach. Warto tez wywalic plastikowe mocowania do wkretow i zastapic to srobami z nakretkami (na klucz 10tke). Przydadza sie rowniez wieksze podkladki pod nakretki. Taki zestawik przykrecamy na tyle mocno, aby glowki srob schowaly sie w dystans, dzieki temu glosnik lepiej dolega do dystansu z mdf.

 

Zrobilismy kilka fotek z wygluszania drzwi i mocowania dystansow, wiec Wojtek powinien je wrzucic niedlugo.

 

Efekt jaki osiagnelismy jest naprawde zadowalajacy. Jak na pierwszy raz wyszlo to nam naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli najpierw przykręcam 3 śrubami dystans do drzwi, ale najlepiej tak aby schowały się łepki śrub w tych dystansach. Następnie 4 śrubami (bo tyle mam otworów w głośniku) przykrecam głośnik do dystansu, tak ?

z góry dzięki za pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...