Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ogrzewanie wnętrza - problem


ogr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

po ustawieniu pokrętła nawiewu na nogi i twarz lub na twarz z prawego wylotu ( od szyby) i prawego środkowego leci zimne powietrze . Z odpowiednich wylotów od kierowcy ciepłe. Sytuacja taka ma miejsce niezaleznie na jakiej prędkości jest ustawiony nawiew 1,2,3 czy 4.

 

Z nagrzewaniem silnika nie mam problemu trochę to trwa ale jak sie nagrzeje to wskazówka stabilnie stoi w połowie skali.

 

Czy miał ktoś podobny problem lub ktoś wie jak to wyeliminować, od zcego zacząć sprawdzanie i jaka moze być tego przyczyna.

 

dzięki za pomoc.

 

pozdrawiam i składam wszystkim najlepsze świąteczne życzenia spełnienia marzeń i pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo w Sunnym tylko nie sprawdzałem czy z prawego również leci zimne powietrze. Przy ustawieniu nawiewu nogi/szyba z lewego leci ciepłe a ze środkowego leci zimne. Myślałem, że ten typ tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mam to samo polecam zamknac te nawiewy z ktorych leci zimne powietrze :):) wiekszosc aut starszych ma taki problem w zime :D:D bo latem wiadomo powietrze jest cieple :D :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ustawieniu pokrętła nawiewu na nogi i twarz lub na twarz z prawego wylotu ( od szyby) i prawego środkowego leci zimne powietrze . Z odpowiednich wylotów od kierowcy ciepłe. Sytuacja taka ma miejsce niezaleznie na jakiej prędkości jest ustawiony nawiew 1,2,3 czy 4.

 

Sprostowanie, coś dziś porobiłem oczywoście nie za bardzo wiem co ale po nagrzaniu sie silnika (na postoju) z dwóch środkowych nawiewów i lewego skrajnego leci ciepłe powietrze natomiast z prawego skrajnego leci zimne.

 

Czy za taki stan rzeczy nie jest odpowiedzialna jakaś przepustnica sterujaca nawiewem? Nie przestawia się w odpowiednie położenie lub coś wtym stylu?

 

Czy jest możliwość zlokalizowania tego w warunkach parkingowo- podwórkowych ( jestem bez doświadczenia) czy lepiej do jakiegoś mechanika z tym się udac. Nie ukrywam, że wolałbym się tym zająć samemu ze względów finansowych.

 

dzięki za pomoc i pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto 25 Gru, 2007 20:07 ]

dzięki sprawa wyeliminowana.

 

temat zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...