Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

WP12 zapalniczka


Gość KEICAM

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chcialbym prosic o pomoc, moze ktos wie jak w prosty sposob zrobic abym w gniezdzie umieszczonym w bagazniku mial prad w trakcie postoju lub kiedy silnik jest wylaczony

pozdrawiam

(ps korzystajac z okazji zycze pogodnych i wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku wszystkim klubowiczom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A sprawdzałeś jak przekręcisz kluczyk na ACC?[/quote

 

sprawa polega na tym ze kupilem specjalny konwektor z wylacznikiem czasowym do ogrzewania postojowego (cos w stylu webasto jak w BMW ale potrzebuje do tego aby mial zasilanie caly czas) aby ogrzewal mi auto kiedy jestem np w pracy a on utrzymuje stala temp w srodku albo nagrzewa auto na okreslona godzine.

pracuje ok ale potrzebuje stale zasilanie!

problem w tym' date= ze jak wylacze silnik trace prad w gniazdach i nie wiem jakk to zmienic

(jak ide do pracy musze zamknac auto, a tym bardziej nie moge zostawic kluczykow w stacyjce)

 

[ Dodano: Czw 27 Gru, 2007 21:32 ]

to jeszce raz ja, bardzo zalezy mi na rozwiazaniu tego problemu, szukalem w internecie niestety bez skutku, nie mam tez zadnego elektryka pod reka zeby zapytac,

z gory jestem bardzo wdzieczny za wszelkie wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jestes przekonany ze akumulator Ci dzwignie takie ogrzewanie?

 

tak mysle ze akumulator poradzi sobie z tym bez problemu

(chodzi mi tylko o to, aby wlaczyl sie na 15 min przed moim wyjazdem do pracy i przed droga powrotna - abym mogl wsiadac do cieplego auta; nie znosze zimna, a mam WP12 2,2 diesela takze nagrzanie wnetrza zajmuje mu troche)

jeszce nie rozwiazalem mojego problemu poniewaz moje wiadomosci o elektryce moge uznac za podstawowe - czekam na wskazowki!

tyle co wiem to niektore auta maja juz seryjnie wbudowane giazda aktywne w trakcie postoju - ja niestety nie i chce to zmienic; chodzi mi o to w bagazniku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...