Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Lampa tylna w wersji HB Czy czegoś mi tam brakuje ?


Yankee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kupiłem jakiś czas temu używaną N16 i zastanawia mnie jedna rzecz. W bagażniku w miejscu tylnych lamp w wyściółce wnętrza są klapki z jakimiś pokrętłami do zaczepienia tych osłonek oraz dwa otworki. (poniższe zdjęcia)

Do czego to służy i czy czegoś tam przypadkiem nie brakuje na tej lampie ? jakiejś obudowy chroniącej te kable? A do czego jest ten mały okrągły otwór w tej szmacie ?.

 

Pozdrawiam, Yankee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętła masz do blokady, a jeżeli chodzi o ten otwór to ja u siebie nie posiadam tekiego.

 

Ok, że do blokady to rozumiem tylko, że nie bardzo jest gdzie tę blokadę zablokować :-) Nie ma o co tego dynksa zahaczyć. Tak jakby czegoś tam brakowało ? Przecież nie o kable.

 

Pozdrawiam, Yankee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie bardzo jest gdzie tę blokadę zablokować

a jak przy otwartej klapce przekrecisz to wychodzi Ci zaczep poza klapke? tak, napewno tak! Wiec zachacza o.. pozostala czesc oslony nie bedacej klapka, taka dziwna ta blokadka :D

 

dziury/otworu tez nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziura to chyba wiem do czego.. Była taka wada, że wilgoć się w lampach zbierała i strasznie parowały. Ktoś pewnie wyciął dziurę do wentylacji..

A teraz już takiej wady nie ma ?:-) Co do tych plastikowych zaczepów to ich skuteczność jest bliska zeru. Nie da się nimi zaczepić tej klapki.

 

Pozdrawiam

Yankee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...