Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

V6, R4 + Kit = zwiększanie pojemności +więcej mocy i monentu


Gość mdzalewscy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mdzalewscy

witam przeglądając neta pod kątem tuningu nissanowskiej V6 natknałem się na Kit zwiększający moc, niby kompetny zestaw kosztuje np. 500-600$, ale przy cenie nadal spadającego dolara wychodzi nam na to iż 600$=1500zł, więc jak za części to nieduża kasa. Najwazniejsze to iż kupujemy dedykowany zestaw a nie sami drutujemy i podpasowujemy co by jeszcze wymodzić aby w ogóle działało.

 

poniżej przykładowe zestawy i ceny kitów

 

http://www.rpmrons.com/Nissankits1.html

 

http://www.performance-auto-parts.com/engi...rd-top-line.php

 

poniżej kompletny Kit do mego VG33E, który robi go na EKD35QG

b3_1.JPG

 

z SR20DE robi się pojemność 2.2 + od razu tuning (wałki, pompy, wtryskiwacze, itd..)

 

ZWŁASZCZA CIEKAWA PROPOZYCJA POD KĄTEM JAKIŚ WYMYSŁÓW TYPU SWAPY Z 1.6 NA 2.0, ITD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z SR20DE robi się pojemność 2.2 + od razu tuning

za 3200$ jest zestaw firmy Brian Crower co robi z SR20 2,35L jak coś to w iść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
z SR20DE robi się pojemność 2.2 + od razu tuning

za 3200$ jest zestaw firmy Brian Crower co robi z SR20 2,35L jak coś to w iść...

 

nie można porównywać zestaw za 500$ z zestawem za 3200$, to ja Ci napiszę tak zrób jeszcze x 6 i weź zestaw "Alfonso" za 20tyś $ to dopiero jazda będzie.

 

Taki kit za 1500zł jest dość dostępny cenowo, dla przeciętnego posiadacza P10, P11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co by taki zestaw wniosl do VQ30 hmm

za taka cene to można sie spodziewac efektow znanych z magnetyzerow lub "chip rezystorow" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja u siebie mam wałki BC co kosztowały mnie 1250zł - kupione od Promotora i mam na odprężonym silniku 2.0 180KM wiec nie są złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...