Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] problem z elektryką - POMOCY


Gość KubaK

Rekomendowane odpowiedzi

czeec,

chciałem byc życzliwy i pożyczyłem prądu na parkingu pod sklepem.

Do domu dojechałem ok, ale po zgaszeniu samochodu zgasły zegary, nie dziala alarm, central (nawet z kluczyka), dzialaja światła, samochod odpala i gaśnie po 3 sekundach.

 

czy ktoś z Was ma moze pomysł o co chodzi???

 

dzieki za pomoc,

 

pozdrawiam,

 

KubaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeec,

chciałem byc życzliwy i pożyczyłem prądu na parkingu pod sklepem.

Do domu dojechałem ok, ale po zgaszeniu samochodu zgasły zegary, nie dziala alarm, central (nawet z kluczyka), dzialaja światła, samochod odpala i gaśnie po 3 sekundach.

 

czy ktoś z Was ma moze pomysł o co chodzi???

 

dzieki za pomoc,

 

pozdrawiam,

 

KubaK

 

ja mam pomysła miałem dokładnie to samo w mojej P11 ,ale już ci służe pomocą w bezpiecznikach w samochodzie jak otworzysz klapkę jest to bezpiecznik Przedstawiony na fotce zaznaczyłem go strzałką wymień na nowy u mnie pomogło ;) (u mnie ten bezpiecznik odpowiadał za zegary(prędkość,przebieg), pokazywał obroty silnika,radio światło w kabinie Pozdrawiam jak wyskoczę dorzucę fotkę który to był na razie tyle (10A)

 

Fotki006a-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi,

 

posprawdzalem wszystkie bezpieczniki ( przynajmniej tak myślałem:))

 

okazało się przy ponownym przeglądzie, że poprzedni właściciel chcąc zaoszczędzić ( lub mając problemy z zakupem odpowiedniego bezpiecznika) rozebrał bezpiecznik 80-tkę ( przy akumulatorze) i polutował go w środku. z zewnatrz wszystko wygladało ok, a w środku ro***erducha. Zwarłem na krótko i działa.

Wiecie może gdzie w wawie dostanę taki bezpiecznik ( żeńska 80-tka)??? W radomiu zapytałem w serwisie Nissana to odesłali mnie do sklepu :)

 

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje z apomoc.

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...