Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sterowanie w kierownicy -mały problem


Gość G_H_O_S_T

Rekomendowane odpowiedzi

Gość G_H_O_S_T

Czy wie ktoś może gdzie znajduję się jakiś bezpiecznik, który może odpowiadać za te przyciski na kierownicy ponieważ u mnie nie działają. I nie wiem czy jest to coś związane z tym, że miałem wystrzeloną poduchę czy może odpowiada za to jakiś bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja u siebie mialem wywalone 4 poduszki (2 czolowe, lewa kurtyna i lewa w siedzeniu) ale wszystko jest ok. Bycmoze przy podlaczaniu poduszki mechanik odlaczyl kierowwnice a pozniej zapomnial lub nie umial jej podlaczyc. Nie dzialaja wszystkie przyciski czy moze tylko niektore?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość G_H_O_S_T

No żaden nie działa ani od tempomatu ani od sterowania audio. Rozbiorę dziś jeszcze obudowę wokół kierownicy i sprawdzę czy wszystko jest podłączone.

 

A nawet jak nie miałeś poduszki przyciski działały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jak poduszki nie bylo to czy dzialaly przyciski. Nabvara poszla do roboyty zrobiili ja na koncu zaloZyli poduszki i przy odbirze wszystko juz bylo ok;) Mozliwe tez ze komputer trzeba zaprogramowac pod tempomat i sterowanie radiem.

 

P.S masz navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ludzkiej ciekawosci :diabel2: Zadzwon do jakiegos magika od elektroniki i on przez telefon powie Ci co jest przyczyna nie dzialajacego tempomatu (jak pisalem wczesniej nie znam sie na tym za bardzo). Mysle jednak ze to cos z tym komputerem. Musisz sie tez liczyc ze wzrostem spalania o 1-2l/100km przy wlaczonym tempomacie, ale komfort kosztuje :one: Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może gdzie znajduję się jakiś bezpiecznik, który może odpowiadać za te przyciski na kierownicy ponieważ u mnie nie działają. I nie wiem czy jest to coś związane z tym, że miałem wystrzeloną poduchę czy może odpowiada za to jakiś bezpiecznik.

 

Chyba masz gwarancję to zrobi Ci to ASO . Po co ich wyręczać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Gość TomaszKRK

Witam Kolegów,

myślę, że temat problemów z tempomatem i sterowania z kierownicy sprowadza się do uszkodzenia zwijacza poduszki powietrznej. W serwisie nazywa się to chyba jeszcze podstawa kierownicy (wynalazek, do którego wpinane są również przełączniki kierunkowskazów i wycieraczek). W moim przypadku zaczął szwankować tempomat. Raz włączał się crus control innym razem nie. Czasem udawało się włączyć przyśpieszenie, a czasem nie. Myślałem, że to przełącznik w kierownicy lub bezpiecznik (bezpiecznika nie znalazłem). Finalnie elektryk w nissanie stwierdził awarię zwijacza. Koszt 780 PLN brutto plus montaż. Na allegro można znaleźć w cenie ok 300 używany, ale może można umoczyć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

myślę, że temat problemów z tempomatem i sterowania z kierownicy sprowadza się do uszkodzenia zwijacza poduszki powietrznej. W serwisie nazywa się to chyba jeszcze podstawa kierownicy (wynalazek, do którego wpinane są również przełączniki kierunkowskazów i wycieraczek). W moim przypadku zaczął szwankować tempomat. Raz włączał się crus control innym razem nie. Czasem udawało się włączyć przyśpieszenie, a czasem nie. Myślałem, że to przełącznik w kierownicy lub bezpiecznik (bezpiecznika nie znalazłem). Finalnie elektryk w nissanie stwierdził awarię zwijacza. Koszt 780 PLN brutto plus montaż. Na allegro można znaleźć w cenie ok 300 używany, ale może można umoczyć.

 

Pozdrawiam

 

tak jak mowisz to jest tasma airbag ukrecila sie, mialem to samo kupilem uzywana za 150zl. Sto procent tasma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...