Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gwarancja ....


Gość Ptasiek

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos sie orientuje jak jest z gwarancja na blache w navarze ??

bo wycenili mi robocizne za "mala" deformacje zderzaka + prawego blotnika na 5000 PLN w serwisie i prawdopodobnie tyle dostne z PZU ... ale moj kolega rzemieslnik blacharz tynkarz akrobata , mowi 500 stow i zrobione ... a gwarancja na zderzak to mi naprawde nie jest potrzebna .... wiec pomyslalem sobie kasa z ubezpieczalni na konto ... robota w/w zakresie ... a 4.500 zostaje na upgrade do navary ... tylko tu pojawilo sie pytanie

czy naprawiajac we wlasnym zakresie strace gwarancje na calosc blach ... czy na ten element ktory sam naprawilem ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość G_H_O_S_T

Wszystko zależy od producenta i jak jest zawarte w gwarancji. Zazwyczaj bywa tak, że traci się gwarancje na wszystko (u większości producentów) czyli np. podłączając radio nieoryginalne w samochodzie samemu lub przez nie autoryzowany serwis tracisz gwarancje na elektrykę i podejrzewam, że w przypadku blachy w Nissan będzie podobnie. Jednak musiał byś zapytać w serwisie bo mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...