Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szukam fajnej A33


t0masz

Rekomendowane odpowiedzi

I moje A32 poszła. Fajne było. tylko ten troszkę mały silniczek. Słóżyła mi 5 lat praktycznie bezawaryjnie wiec teraz czas na klejny krok. Muszę coś kupić. Generalnie wstępnie chciałem kupic coś tańczego niż A33. Spadek wartości tych autek jest dość duży bo ja straciłem na swojej połowe 15000, ale w zamian była bezawaryjna i nie wymagała nakładów finansowych. Może jakieś propozycje co do zakupu? Ja mam chyba za duże wymagania :(.

Szukam A33 ma być czarna, manual, 3.0 V6, z małym przebiegiem :)) i na dodatek nie droga bo fundusze ograniczone.

Na zachodzie ceny kształtują sie na poziomie 12000-14000 eur, u nas juz sie kupi za 30000 ale krajówka napewno bardziej dostaje w kuferek.

Co myślicie o tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym wszystkim?

 

Czemu myslales o zmianie jesli przez 5 lat autko CI sie sprawowalo idealnie? w ogole to czemu sprzedales swoja maxi?

Przeciez sam wiesz, ze nawet 12 letnie A32 nie ma najmniejszych problemów z blacha, silnik bajka.... po co zmieniac? Ja bym szukal lekko mlodszej A32, A33 mi sie juz nie podoba i podobno jest wolniejsza :)

 

 

Szukam A33 ma być czarna, manual, 3.0 V6, z małym przebiegiem :))

 

Prawie moja :) A33 sie tylko nie zgadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz lubie doinwestowac samochodzik, i chce sie nim troszke pocieszyc. A inwestycja w w 12 letni samochód to troske strata pieniedzy. Taką A33 z 2001 roku to bym znów 5 latek pochulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy

i jeszcze w określonym kolorku,... oj będzie cieżko ciężko, bo naszukałem się trochę

 

C3671595_3.jpg

 

http://otomoto.pl/nissan-maxima-maxima-200...y-C3671595.html

 

 

29 800 PLN / 8 319 EUR

 

Typ:

Sedan / Limuzyna

 

Informacje:

Rok produkcji: 2001, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 200 KM (147 kW), Pojemność skokowa: 3000 cm3, benzyna, czarny-metalic, Liczba drzwi: 4/5,

 

Dodatkowe wyposażenie:

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, szyberdach, kontrola trakcji, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, ksenony, tempomat, podgrzewane fotele

 

Dodatkowe informacje:

serwisowany w ASO, kupiony w polskim salonie, bezwypadkowy, garażowany, zarejestrowany w Polsce

 

Opis pojazdu:

Nissan Maxima QX 3.0 z 2001 roku, kupiony w polskim salonie. Stan techniczny i wizualny idealnym. Samochód do końca serwisowany tylko i wyłącznie w ASO Nissan, samochód z oryginalnym lakierem, 100% bezwypadkowy. Jest to najbogatsza wersja, posiada m.in:

-ABS

-skrzynia biegów manual (prawdziwy rarytas)

-Kontrolę trakcji

-4xairbag

-klimatronic

-4xel.szyby

-2xel.lusterka

-el.szyberdach

-el.fotele

-podgrzewane fotele

-skórzaną tapicerkę w idealnym stanie

-drewniane wykończenia wnętrza

-tempomat

-komputer pokładowy

-lampy xenonowe + spryskiwacze

-system audio BOSE + zmieniarka na 6CD

-alufelgi 16"

-halogeny

 

 

lub ta, ale srebrna http://otomoto.pl/nissan-maxima-C4078459.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0masz,

 

To ogłoszenie jest już od dość dawna na otomoto, przynajmniej 3 miesiące, z tym, ze miesiąc temu sprzedający usunął przebieg ;) dawniej był jakiś ponad 180tyś.

 

Poza tym też mi się podoba, niestety prawdopodobnie będę musiał poczekać do kwietnia więc pewnie pójdzie... Nie widziałem jej na żywo, a zdjęcia w środku niestety są nieostre, czyżby przez przypadek? heh :) Pewnie skóra w nienajlepszym stanie ;)

 

[ Dodano: Czw 10 Sty, 2008 10:33 ]

Czy ktoś jest z Rzeszowa albo widział tą maximę?

 

http://www.allegro.pl/item291070075_nissan...ima_3_0_se.html

 

Cena w przystępna, pytanie jak stan auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gości i taki dziwny. W ogłoszeniu wszystko super bezwypadkowy, serwisowany itd. A jak doszlo co do czego to nie ma nic zeby to potwierdzic. Maxima ponoć jeździła kiedyś w Stomilu. Może ktoś zna właściciela :)), albo główną księgową. A gość tłumaczy że kupił jeszcze nie przerejestrował i mu sie nie podoba :(( BMW 740 lepsze :)). A co do tej z Rzeszowa to USA a te nie sa juz tak fajne :(, z całym szacunkiem dla klubowiczów za oceanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...