Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zreanimuje albo i nie jak koszty bedą duze to odpuszczam temat i idzie wszystko do żyda na częsci

 

prosze cie nie zalamuj mnie :wink: samochod nie moze pokonac czlowieka :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszła do zyda na 99%, :cry: :cry: cornholio mi pomógł dzieki stary!! :cry: :cry:

teraz musze dojsc do siebie po tym wszystkim...i myśleć na co to zamienic :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszła do zyda na 99%, :cry: :cry: cornholio mi pomógł dzieki stary!! :cry: :cry:

teraz musze dojsc do siebie po tym wszystkim...i myśleć na co to zamienic :cry:

Takie duperele a ty się tak łamiesz stary, przez tyle juz przeszedłeś, najmocniejszy SR20DE w Europie nie dziwne że się wysrał sporo pod glowicą byłą najrańsza usczlka AJUSA...

Orginalną Nissana z ASO montuj i piz*a, przy okazji zdjęcia główki można zrobić porządek z tymi gniazdami raz na zawsze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary myslalem ze staniemy na kresce i dostaniesz baty ale widze ze nie bedziesz mial czym.

 

 

 

ps.moze to go zmotywuje :wink:

GRE nie badz mientki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary myslalem ze staniemy na kresce i dostaniesz baty ale widze ze nie bedziesz mial czym.

 

 

 

ps.moze to go zmotywuje :wink:

GRE nie badz mientki

do maja bede miał serie co cie zje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sad: O qwa,ale to nie powód,żeby odpuszczać,cały klub i pół Polski śledziło twój projekt.Na 100% da się to poskładać do kupy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

GRE nie pękaj bo to jest pryszcz przy tym co widziałem przedwczoraj na innym (nie powiem czyim) SR20DE, który jest remontowany i będzie jeździł. Powiem więcej, MASZ to skończyć i dalej jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sad: O qwa,ale to nie powód,żeby odpuszczać,cały klub i pół Polski śledziło twój projekt.Na 100% da się to poskładać do kupy :P

naprawdę :oops: :oops: :oops: :oops:

to może ktos inny z klubu to poprowadzi dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer
dobra!!!!!!! chłopaki Almera zostaje, bedzie juz tylko DRAGMERĄ, MOZE NIE 600 KONNĄ ale powinna byc szybka :razz: :razz:

Nooo! I to ja rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra!!!!!!! chłopaki Almera zostaje, bedzie juz tylko DRAGMERĄ, MOZE NIE 600 KONNĄ ale powinna byc szybka :razz: :razz:

 

nie wytrzymales co :?: :wink:

 

wczoraj troche pogadalem z brt o projekcie to zapowiada sie ciekawie 8)

 

troche sie ociepli to Ci nie daruje i na S bedziesz musial sie pokazac a potem % afterS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...