Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pioneer traci pamięć


mario632

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem używnego pionka 7400 do mojej almery n16.Gra ok ale na nastepny dzien jak go włączam traci pamięć( ustawienia, stacje radiowe) mimo że nie wyjmuje radia z samochodu. Nie dzieje to sie od razu bo zaraz po wyłaczeniu , wyjęciu kluczyków i właczeniu jest ok, musi to sie dziać po paru godz. Wie ktoś co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, że masz źle podłączone radyjko. Sprawdz czy po wyjęciu kluczyków masz napiecie na podtrzymanie pamięci.

 

no bo tam są 2 plusy :D ,jeden do pamięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu stacyjki i wyjęciu kluczyków powinno być napięcie ok 12V na żółtym przewodzie, masa na czarnym. Po włączeniu stacyjki dodatko wo powinno pojawić się napięcie na czerwonym przewodzie.

 

Sprawdź i daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdze to dam znac ale podkreslam ze nawet po kilku godzinach po wylaczeniu i wyjeciu kluczykow jest dobrze. Dopiero rano jak go właczam trzeba go ustawiac od nowa

 

[ Dodano: Czw 03 Sty, 2008 22:33 ]

Pare piwek ichyba bedzie dobrze:) Kostka iso do almery miala kabel od pamieci w innym miejscu. Obszedłem stacyjke i jescze cos przypadkiem i chyba bedzie ok. A trzymał kilka godz bo ma podtrzymanie pamięci moj pionek. a wogóle polecam do n16 model 7400, super pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...