Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Akumulator siada przy średnim mrozie..


Gość Konstruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Konstruktor

Witam,

 

Auto postało dwa dni na mrozie około -8C i juz ma problemy z odpaleniem. Imobilizer odcina i jak sie przekręca to cisza tylko na początku próbuje ze 4 razy zaskoczyć. Akumulator działa bo radio gra kontrloki sie pala itp. Co może byc tego przyczyna słaby akumulator??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie akumulatora w Almerce N16 - czy zmieniając akumulator, muszę zadbać o stałe podłączenie do prądu, czy mogę spokojnie odstawić stary akumulator ( czy też nawet zabrać do domu i podładować siadający) czy też komputer pokładowy, radio i co by tam jeszcze nie było musi mieć stałe napięcie?? Gdy podłącze akumulator, radio będzie upominało się o kod ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Auto postało dwa dni na mrozie około -8C i juz ma problemy z odpaleniem. Imobilizer odcina i jak sie przekręca to cisza tylko na początku próbuje ze 4 razy zaskoczyć. Akumulator działa bo radio gra kontrloki sie pala itp. Co może byc tego przyczyna słaby akumulator??

 

Pozdrawiam

 

Jedz do sklepu po nowy akku.Zanim założysz nowy to wyczyść klemy i nasmaruj je oraz słupki akumulatora wazeliną techniczną żeby nie powstawały osady. :)

 

[ Dodano: Pią 04 Sty, 2008 10:19 ]

Mam pytanie odnośnie akumulatora w Almerce N16 - czy zmieniając akumulator, muszę zadbać o stałe podłączenie do prądu, czy mogę spokojnie odstawić stary akumulator ( czy też nawet zabrać do domu i podładować siadający) czy też komputer pokładowy, radio i co by tam jeszcze nie było musi mieć stałe napięcie?? Gdy podłącze akumulator, radio będzie upominało się o kod ?

 

Nic nie powinno sie stać.Jeśli chodzi o radio to nie wiem bo nie mam fabrycznego ale będzie sie chyba domagać kodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konstruktor
Jedz do sklepu po nowy akku.

 

Najpierw to ze znajomym spróbujemy za pomoca jego auta odpalić moje żeby sie podładował przez noc chyba nie siądzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...