Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] naklejki na tylnych drzwiach


Gość marcin EZG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin EZG

posiadam od niedawna almere N15 1.6SR sedan,mam pytanie-na tylnych drzwiach są napisy Milano .Czy to jest oznaczenie jakies wersji czy poprostu fantazja poniosla poprzedniego wlasciciela? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D no to masz absztyfikancki wózek milano :0 racja discoWpolu :D: a moze poprzedni włascicej cos pod nia chciał ukryc ? ostatnio zmywałem tez naklejki i moge powiedziec że pod czystym acetonem(pure Aceton) sie one wrecz rozplywaja i niema sladu po kleju i ilakierek nie naruszony Btw juz wolał bym Boysów od mialno heeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milano to chyba był taki zespół disco polo.

hehe...też mi to wpadło do głowy :D A tak na poważnie w google nic na ten temat nie znalazłem, także ktoś był chyba po prostu wielkim fanem tego zespołu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie chodzi tu o disco polo bo naklejka wyglada na oryginalną -Milano X1. nie bede ich zrywal ,są w miare małe,najlepiej ja kzrobie zdjeice i pokaze wam :)

 

Jesli dobrze kojarze to MILANO X1 to była wersja Nissana pulsara. Moze to jakiś producent i jest wrzucony jakiś osprzęt tej firmy. Jesli naklejki są małe i nie wyglądają na obciach to masz racje i nie zrywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin EZG

moj ojciec chwilowo jezdzi autem i niemam okazji zrobic zdjec ale postaram sie jak najszybciej :)

 

[ Dodano: Sob 12 Sty, 2008 14:46 ]

wrzucam zdjęcie tego napisu:) co o tym sądzicie?? Czy to jest jakas mega wypasiona wersja ? heh (kliknijcie na fote ,bedzie lepsza jakosc)

 

[ Dodano: Pon 14 Sty, 2008 16:01 ]

co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nigdzie nic nie znalazłem żeby almy wychodziły w tej wersji, więc albo masz same naklejki które wyglądają oki lub poprzedni właściciel wrzucił coś z tego producenta i dokleił "info" na drzwiach. sprawdz czy cos "nie seryjnego" "nie rzuca się" pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość marcin EZG

tyle co moge dodac to ze auto zostało sciagniete z Danii ,pod maską nie widac nic niezwyklego :) Jedna ciekawostka ,automatycznie zapalają sie swiatła mijania po odpaleniu silnika. Ale ponoć w Danii tez jest obowoazek calorocznej jazdy na swiatlach wiec mne to nie dziwi,ktos mogl sobie zalozyc.A naklejki wygladają raczej na oryginalne.To tyle

Wieschaq- jestes tez na forum Hondy ? czy to zbieg okolicznosci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...