Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Skrzywiona felga, co jeszcze uszkodzone?


Gość Krunch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

wracalem dzis do domu i na przedostatnim zakrecie zaskoczylo mnie zupelne lodowisko. W efekcie znioslo mnie na kraweznik i skrzywilem felge (mala strata) ale po tym incydencie kolo jakby krzywo sie obraca i felga obciera o zacisk hamulca. Poniewaz serwis otwieraja dopiero w poniedzialek to wolalbym sie przygotowac troche psychicznie do wyceny szkody -

czy ktos ma jakies pojecie co moglo zostac uszkodzone <i w domysle ile to kosztuje? ;)>

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga obciera o zacisk gdyż jak sam zauważyłeś - jest krzywa...... ciesz się żeby na tym tylko się skończyło (choć nie wiadomo czy zawieszenie jest OK......) ale to już wyjdzie u mechanika/w serwisie.

 

Do tego pewnie zbieżność do zrobienia po oględzinach/naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienilem felge ale kolko jakby sie dalej krzywo krecilo. prawdopodobnie zwrotnica + nie wiadomo co jeszcze. Czy ktos orientuje sie czy zwrotnice do almery 1.8 roznia sie czyms od 1.5 i diesla?

 

W dodatku w nocy jakis kretyn mi rzucil kamieniem i wybil cala tylnia szybe nawet nie proibujac nic ukrasc! Ehh nieszczescia widocznie chodza parami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, Krunch masz pecha. Współczuję. Koło, jak pisali koledzy, zmień na zapas i jedź do warsztatu, ale wybita szyba w tym samym momencie to już ostra akcja. Faktycznie tak się złożyło, jakby nieszczęścia chodziły parami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgę już założyłem <kolo zapasowe mi nie pasowało na piastę :o dobrze ze sie dowiedziałem ot tym teraz a nie w trasie> ale kolo nie trzyma zbieżności - bylem w innym serwisie i mówią że drazek kierowniczy do wymiany <na szczęście niewielkie pieniądze>

 

ale za szybę wołają sobie 900zl (nie mam gdzie ponarzekac ;) )! trzeba użyć autocasco ale nie chcą mi połączyć tych 2 zdarzeń w jedno ;)

 

Teraz do soboty czekam na szybę a w międzyczasie załatwię ten drążek i miejmy nadzieję że to już koniec strat w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...