Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z pamiecia zegara


Gość kamiloo

Rekomendowane odpowiedzi

witam! jestem posiadaczem primery P11 2000r, po lifcie, problem moj polega na tym iz, zegar cyfrowy nie posiada pamieci, czyli po ustawieniu godziny na przekreconym klucyku jest wszystko ok, jezeli tylko wyjme kluczyk zegar sie restartuje, czy tam jest jakas bateryjka od pamieci? prosze o pomoc! z gory dziekuje za wszystkie odpowieedzi! pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! jestem posiadaczem primery P11 2000r, po lifcie, problem moj polega na tym iz, zegar cyfrowy nie posiada pamieci, czyli po ustawieniu godziny na przekreconym klucyku jest wszystko ok, jezeli tylko wyjme kluczyk zegar sie restartuje, czy tam jest jakas bateryjka od pamieci? prosze o pomoc! z gory dziekuje za wszystkie odpowieedzi! pozdrawiam!

Restartuje się po wyjęciu kluczyka czy raczej po ponownym uruchomieniu silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy raczej po ponownym uruchomieniu silnika?

 

Mi się właśnie zdarzyło drugi raz, że przy odpalaniu się zresetowała. Może ktoś wie jaki jest tego powód? na dworze było coś koło 0C, więc chyba nie zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie zdarzyło drugi raz, że przy odpalaniu się zresetowała. Może ktoś wie jaki jest tego powód? na dworze było coś koło 0C, więc chyba nie zimno.

Nie wiem jak wygląda zasilanie zegarka w almerze ale u mnie w P10 też się w ten sposób kasował i winny temu był kondensator na płytce zegarka w zestawie wskaźników, po wymianie już się nie restartuje. Sprawdź, może jest to podobnie rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Qwinto! restartuje sie po wyjecui kluczyka. dzieki za wszystkie odpowiedz!

Ja się tam nie znam, ale albo akku słaby (pada gdy kreci rozrusznikiem), albo wspomniany kondensator (nie robiłem nigdy tego). Innej możliwości nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...