Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Łańcuchy - gdzie ?


Gość loopa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kupowaliście już może łancuchy ? Jeśli tak to dajcie namiery na coś ciekawego , za tydzień wyjazd w Alpy, a po pażdziernikowyej przygodzie w Słowackich Tatrach nie chcę się ruszać bez tego sprzętu , no i nie chę żeby mnie żandarmi na trasie gdzieś przytrzymali za brak :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nano włąśnie czekam na odpowiedź od nich czy mają taki rozmiar . Szukam na 255/65 r 17 ceny mają na pewno najrozsądniejsze. Będę ich używał może ze 2-3 razy do roku więc nie potrzebuję łańcuszków za tysiące :)

 

powiedzcie jeszcze jakie ewentualnie firmy warto brać pod uwagę, znam Pewag a inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość G_H_O_S_T

 

No za taką cenę to nawet w Tesco nie kupisz :diabel: :diabel: :diabel:

 

A tak na serio to nawet dobra cena no a jak potrzebujesz łańcuchy na 3 dni w roku to kupił bym najtańsze bo po co przepłacać za zbędne kilogramy, które będziesz woził na pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No tylko trzeba sie zaputać czy na takie dużo koło to tez taka super cena. A badziewia lepiej nie kupować. Widzieliście kiedyś co robi pęknięty łańcuch z błotnikiem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryży, a wiesz co robi z podłogą w Fiacie 125p?

 

Jak nie wiesz to ci powiem: Prawie to samo co z błotnikiem: DZIURA :D

 

Z łańcuchami to też trza się lekko obchodzić - można całą zimę na góralach przejechać i można w 12 min. Pewaga roztrzaskać. Nie ma na to reguły.

Ale oczywiście różnią się trakcją podczas jazdy po asfalcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Rudpolu mam niedaleko, więc skoczę obejrzeć, a może się okazać, że ich nawet nie użyję, ale sezon narciarsko snowboardowy się zaczyna i w razie czego trzeba żandarmom pokazać, że są :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy, gdzie w Krakowie można od ręki kupić łancuchy na koła 265/70 R16 :?:

 

Zobacz w Norauto albo kawałek od Krakowa albo w okolicach Krakowa - firma Goralmet w Czchowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie az tak mocno to nie poszedłem, mam nadzieję, że starczy na jedną.

A pro po Ryży ostatnio byłeś w Alpach, czy kontrolują posiadanie łańcuchów, jak się wjeżdża w region narciarski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Nie kontrolują bo ja byłem w ValGardenie i śniegu w dolinie nie było nic a nic i nigdzie po drodze też nie. Ale na wielu drogach masz oznaczeni, że od danego punktu, w razie leżącego śniegu, mozna się poruszac tylko z łańcuchami.

Ja kupiłem na dwie osie bo jak jade 4x4 to mi w więszości wypadków łańcuchy nie potrzebne. Ale ichnie przepisy tego nie rozrózniaja i wszyscy musza mieć łańcychy. no ale jak założę na tył to będzie bez sensu jechac na 4x4 no to tylko z tylnym i łańcuchami tez mi sie nie widzi. W Austrii dużo widziałem samochodów 4x4 z łańcuchami na wszystkich kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...