Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Pytanie do posiadaczy P12 z ksenonami !!! - sprys


Gość Maciek C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam pytanko do posiadaczy P12 z lampami ksenonowymi... A mianowicie, czy jest jakaś możliwość regulacji strumienia płynu w spryskiwaczach reflektorów? Bo odnoszę takie wrażenie, że u mnie 3/4 płynu rozpylane jest na boki i podczas jazdy tworzy się wielka "chmura" :) Czy te "psikadełka" są jakoś regulowane i jeżeli tak to jak to zrobić? Bo spryskiwacze wysuwają sie tylko na chwilkę? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylacz spryski i spokoj - i tak nie wyczysci lamp jak trzeba ...

po prostu najlepiej co jakis czas wysiasc i uzywajac miekkiego papieru i pluny zetrzec brud - najszybciej zatrzymac sie na stacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylacz spryski i spokoj - i tak nie wyczysci lamp jak trzeba ...

po prostu najlepiej co jakis czas wysiasc i uzywajac miekkiego papieru i pluny zetrzec brud - najszybciej zatrzymac sie na stacji ;)

Ale to chyba nie jest rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to sa spryski cisnieniowe. Wiec jak strumien wody pod cisnieniem uderza w gladka powierzchnie klosza lampy to zawsze bedzie sie rozpryskiwal na boki. Fizyki nie zmienisz...

A co do skutecznosci to nie wiem skad biora sie opinie, ze sa do kitu...

Moze poprostu za rzadko ich uzywacie i dlatego lampy wam sie syfia? Ja w najwieksza pluche, gdy caly samochod jest usyfiony az po dach, reflektorki mam czyste. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomirek,

nic personalnie - kazdy moze miec swoje zdanie itd.

ale - nie masz w spryskach substancji myjacych takich jak na myjniach bezdotykowych i nie ma szans ze usunie calkowicie brud

2 - nie ma takiego cisnienia jak w karcher

wiadomo, ze pomaga ale uzywajac spryskiwaczy - nie tylko w p12, to niestety - najlepiej wyczyscilo lampy "dotykowo" ;)

to tyle ode mnie - inna sprawa - ze za duzo idzie plynu na spryski a mi sie nie chce co 5 minut dolewac ;) - powini zrobic pojemniki co najmniej 10 litrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...