Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] co to jest !!!


Gość tofik

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie nie weim bardzo co to jest wyglada jak filt paliwa obok pompy hamulcowej stojac przed autem po prawej stronie z 3 przewodami gumowymi prosze o pomoc bo nie wiem czy to filtr ? almera 2003 1,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr paliwa znajduje się w zbiorniku wraz z pompką paliwa.

A ten "filterek" to prawdopodobnie zbiorniczek płynu od sprzęgła hydraulicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozliwe poniewaz na tym zbiorniczku pisze fuel tank przy jednym z weżyków

 

Jak możesz to zrób fotkę. Ja mam taką instrukcję z rysunkami to rozszyfrujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Musi to byc zbiornik wyrownawczy oleju sprzegla i wspomagania. 1.5 benzyna nie ma wymiennego filtra paliwa. Ma filtr paliwa w zbiorniku paliwa - bezobslugowy. Jest to zbiornik - jak tobie cos tam plywa i przypomina filtr to masz jakas ciekawostke w oleju :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi to byc zbiornik wyrownawczy oleju sprzegla i wspomagania. 1.5 benzyna nie ma wymiennego filtra paliwa. Ma filtr paliwa w zbiorniku paliwa - bezobslugowy. Jest to zbiornik - jak tobie cos tam plywa i przypomina filtr to masz jakas ciekawostke w oleju :]

 

W n16 układ hydrauliczny sprzęgła jest zalany płynem hamulcowym i na pewno ze zbiorniczka nie wychodzą 3 gumowe węże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...