Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara


Gość lukasz607
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz607

witam wszystkich uzytkownikow tego pieknego samochodu. Mam prosbe o pomoc, rozwazam zakup rocznika 2004 (55 tys), lub bardzo delikatnie bitego 2006 (65 tys - nowa buda) - bardzo bym prosil o porade - ktory wybrać model, nie chodzi mi tu o stan techniczny tych atu, ale o konkretne modele rocznikowe. Jakie różnice w praktyce, koszta cześci, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz607

powiedzmy - w cenie 60 tys i do tej kwoty, bardzo prosze o porade, siedze w necie, przeczytalem cale forum ale trudno mi podjąć decyzje mając jedynie doświadczenie z osobowych. Auto potrzebuje raczej na szose, miasto, troche trasy. offroadu raczej nie bedzie ;) a faktycznie czasami trudno przewidzieć "bitych" maszynek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przed zakupem samochodu mechanik powiedział: Japończyk bity z przodu to się na złom nadaje. Jakieś lekkie wjazdy w d*pę co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No to musiał byc "przemechanik" :)

Nie kupije rocznika tylko stan techniczny i jakość. Zwłaszcza, że chcesz wydac dosc sporo kasy. Mam kumpla co się mądrzył i wydał na Mazdę6 45000zł.... bo sie żona uparła. Po miesiącu okazało sie że fura po potężnym dzwonie... A handlarz się wypiął na niego gołą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdybys zobaczyl, jak moja byla bita to bys sie noga przezegnal (na zdjeciu wyglada strasznie) po zrobieniu nie ma sladu ze auto bylo rozbite. Wyglada jak salon a w kieszeni zaoszczedzone ponad 50tys. zł. Jezeli to zeczywiscie male uszkodzenie to bierz nowa! Czesci dostepne bez problemow. Zawiez do dobrego blacharza i lakiernika. Bedzie jak nowa :one: Pzdr :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdybys zobaczyl, jak moja byla bita to bys sie noga przezegnal (na zdjeciu wyglada strasznie) po zrobieniu nie ma sladu ze auto bylo rozbite. Wyglada jak salon a w kieszeni zaoszczedzone ponad 50tys. zł. Jezeli to zeczywiscie male uszkodzenie to bierz nowa! Czesci dostepne bez problemow. Zawiez do dobrego blacharza i lakiernika. Bedzie jak nowa :one: Pzdr :diabel2:

 

Ale pierdoły.... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierdoły.... :D :D

 

Zadne pierdoly :/ Zalezy jakie kto ma podejscie do uszkodzonych samochodow. Niektorzy widza lekko pogieta czesc i mowia ze auto nadaje sie na zlom. Nie kazdy chce kupowac auto z salonu, i nie kazdego na to stac, ale ja kupilem swoja navare uszkodzona i wyszla duzo taniej niz cena sklepowa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz, navara starsza niż D40 to na szosę się nie nadaje - wiem, bo mam. Niby można z tych 130KM coś wykrzesać, ale nie jest ani komfortowo, ani zbyt pewnie przy większych prędkościach.

Jak nie dasz rady D40, to lepiej jakiegoś SUVa kup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się ma zacząć? Przecież jak jest każdy wie, a to że sobie ktoś tak nazywa rzecz czy inaczej to jego sprawa.

Ja też mogę kombajn nazywać kosiarką i co z tego?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...