Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gwarancja na skrzynię (?)


Gość psubrat

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Maximalni :)

 

Sorry że zawracam wam gitarkę moją sprawą, ale informuję, że po piśmie od adwokata serwis skrzyń biegów zdecydował się honorować gwarancję (wcześniej wysyłali mnie na drzewo). Podstawiam więc moją dziewczynkę na operację remontu gwarancyjnego "wysypanej" skrzyni biegów.

 

Mam nadzieję że nie będzie komplikacji. Chociaż mam pewne obawy przed jakimiś złośliwymi zagraniami ze strony warsztatu, bo sytuacja jest mocno napięta, doszło do ostrego zwarcia.

 

łączę noworoczne pozdrowienia, :)

 

psubrat

Czarna Mambaxima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Maximalni :)

 

Sorry że zawracam wam gitarkę moją sprawą, ale informuję, że po piśmie od adwokata serwis skrzyń biegów zdecydował się honorować gwarancję (wcześniej wysyłali mnie na drzewo). Podstawiam więc moją dziewczynkę na operację remontu gwarancyjnego "wysypanej" skrzyni biegów.

 

Mam nadzieję że nie będzie komplikacji. Chociaż mam pewne obawy przed jakimiś złośliwymi zagraniami ze strony warsztatu, bo sytuacja jest mocno napięta, doszło do ostrego zwarcia.

 

łączę noworoczne pozdrowienia, :)

 

psubrat

Czarna Mambaxima

 

daj znac jak pojdzie.

a mozna wiedziec co sie wylozylo w twojej skrzyni? automat czy manual?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ta sama historia sprzed miesiąca, były pisma, więc trochę to trwało...

 

dzisiaj jadę do serwisu odstawic auto do naprawy.

 

Myslałem już żeby zmieniac na manuala ale musiałbym wtedy pogodzić się z tym, że ktoś mnie zrobił w jajo nieuwzględniając gwarancji.

 

Teraz skoro się ugięli to temat wymiany na manuala jest zupełnie nieaktualny.

 

pozdro

psubrat

Czarna Mambaxima

 

[ Dodano: Wto 15 Sty, 2008 12:13 ]

Hmmm, dzisiaj dostałem info od panów z serwisu skrzyniowego, że auto będzie prawdopodobnie jutro gotowe... co za szybkość, minie dopiero 7 dni :) :/

 

grzeczni, mili i uprzejmi...

 

...szkoda że dopiero po awanturze, straszeniu, unikach i w końcu po piśmie od adwokata.

 

Ciekawe czy tym razem będzie zrobione porządnie czy tylko na kolejne 5-10 tysięcy km... ?

 

pozdrawiam,

psubrat

Czarna Mambaxima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...