Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] ALTERNATOR


Gość soocer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczow mam problem z alternatorem hitachi spalil mi sie regulator napiecia wiec kupilem czip do wlutowania okazalo sie ze poprzedni wlasciciel zrobil jakies druciarstwo i tu problem w szczotkotrzymaczu jest piec nuzek a w czipie szesc jak to wlutowac dodam jeszcze ze bylem juz u trzech elektrykow i nikt niewie jak to zrobic z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam! Pewnie już nieaktualne, ale...

Mam dokładnie ten sam model Primery i też alternator Hitachi. Już chyba ze trzy razy wymieniałem regulator. Potem kupiłem cały regenerowany alternator i na kilka lat miałem spokój. Regulatory zawsze kupowałem w "Bendiksie". Były i 5-cio i 6-cio końcówkowe. Pani w tej firmie powiedziała którą końcówkę trzeba uciąć i regulator pracował bez problemu. Są wersje alternatorów, które potrzebują regulatorów sześciokońcówkowych, ale te regulatory mogą pracować też w alternatorach, które potrzebują regulatorów pięciokońcówkowych. Niestety odwrotnie jest to niemożliwe. Niestety nie pamiętam, którą końcówkę pani kazała mi odciąć. Jeśli jeszcze Cię to interesuje, to mogę poszukać starych regulatorów. Może znajdę ten z uciętą końcówką. Możesz też poszukać Bendiksa. Mają sieć zakładów naprawczych alternatorów i rozruszników w całej Polsce. Myślę, że powinni wiedzieć. Przynajmniej w Rzeszowie kobieta, która zajmuje się przyjęciami sprzętu i sprzedaje części zna się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...