Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

instalacja ZENIT


Gość tomagos

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH

nabylem kolejna primere tym razem P11 2.0 z 98 roku, wczesniej mialem P10, pozniej P11 po lifcie teraz kolej na ta przyszla. moje pytanie brzmi : zamierzam zalozyc sekwencyjna instalacje do tego auta, ale mam dylemat jakiej firmy wsadzic. moj gazownik od lat polecil mi instalacje firmy ZENIT. zamontowal juz troszke tych instalek i jak na razie mowil nie mial z nimi klopotow, nikt nie przyjezdzal na jakies reklamacje. kolega taka sama zalozyl w fordzie mondeo (1.6 16v na wielowtrysku) no i jezdzi :) jak na razie zadowolony z tego jest. doczytalem sie ze ow instalka ma elektronike AUTRONICA, (emulator wtryskow benzynowych), w P10 mialem taka elektronike i nie bylem z tego zbyt zadowolony, nie chodzila na benzynie tak jak powinna, roznie z tym bywalo, (instalka byla II gen. czyli zwykly gazik) jak to sie bedzie mialo w sekwencji?? moze ktorys z szanownych kolegow ma taka instalke zalozona w swoim nissanie i moglby sie podzielic informacjami jak to sie ma i zachowuje taka instalacja?? koszt tej instalacji to 2500 PLN , wtryski chce zalozyc czerwone walteci czy jak sie one tam nazywaja :), robie sporo km wiec musze zalozyc gaz, prosze o jakies sugestie w tym temacie, jakie wtryski itd

 

z gory dziekuje i pozdrawiam w NOWYM ROKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do jakiekos dużego warsztatu gdzie zakładaja rózne instalacje i zapytaj się jaka będzie najlepsza dla Twojego samochodu. To że pan ziutek zakłada tylko jedne instalacje mie znaczy, że one są najlepsze.

Osobiście polecam BRC SEQUENT 24 lub STAG300 - ale nie mam pojęcia czy do Twojego samochodu nie ma przypadkiem czegoś lepszego.

Podzwoń, popytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ow pan ziutek ma kilka propozycji instalacji i cen, polecil mi taka, z gazem ma doczynienia ponad 10 lat wiec laikiem nie jest, w tej samej cenie moge zalozyc wlasnie stag 300 ale to 40 km trzeba dojechac, hm? skoro parametrami sie nie roznia to po co 40 km dyndac w jedna manke no i pozniej na przeglady ewentualnie serwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolego tomagos jeśli mogę ci coś doradzić to polecam instalację Stag 300 z listwą Valteka z żółtymi cewkami i reduktor Zawoli super zestaw do tego auta. Natomiast nie polecam sterowników autronic Al700 w instalacjach mixerowych i Zenita w sekwencji to włoszczyzna kiepski serwis i dość awaryjne te sterowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam...podlącze się pod temat..w poniedziałek odebrałem autko od gazownika.założył mi zenita, czerwone valteki.auto sprawuje się nieźle,ładnie się przełącza na gaz ale niepokoji mnie pewne zawiesie przy pełnym bucie.na benzynie też to miałem tylko w dużo mniejszym stopniu.czyżby świeczki i kable wn padły?filtr powietrza wymieniłem.auto było na diagnostyce i nie wykazało żadnych errorów.macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...