Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

POMOCY!!!


Gość szeryk

Rekomendowane odpowiedzi

już od 3 miesięcy moja maxima stoi w autoryzowanym salonie nissana i mimo gorących obietnic,ze wyjedzie z niego na własnych kołach nikt nie jest w stanie jej naprawić :/

podobno został uszkodzony sterownik, i nie da się już go przeprogramować tylko potrzebny jest nowy... dodam,że autoryzowany sterownik to koszt podobno rzędu 4-5 tys wiec rozpaczliwie poszukuję używanego lub zamiennika. niestety salon umywa ręce stąd proszę o jakąkolwiek pomoc...mój sterownik oznaczony jest następującymi oznaczeniami:

D2 23710 46U10 A18 - F98 E58, czy ktokoliwiek z Was może pomóc mi w moim beznadziejnym problemie? zakładam, ze mogę kupić inny sterownik z nieco innymi nr ale nie wiem czym powinienem sie kierować, to jest które oznaczenia bezwzględnie mają być te same a które mogą sie nie zgadzać, z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissan maxima 3.0l benzyna 1997rok wersja europejska, skrzynia automat

wersja A32, dołączam zdjęcie swojego uszkodzonego sterownika, będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc w znalezieniu odpowiedniej części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...