Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] o-ring uszczelniajacy pompe, czujnik paliwa


Gość grzechux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

postanowilem dostac sie do zbiornika paliwa w celu zobaczenia czujnika poziomu paliwa ktory to mi ostatnio troszke szwankowal. Odkrecilem pokrywe pod tylnym siedziskiem no i zobaczylem co tam jest. Mam teraz problem ze zlozeniem calosci. O-ring uszczelniajacy caly zespol (czujnik+pompa) trochce spuchl (pewnie w kontakcie z paliwem) i nie moge go teraz uzyc poniewaz srednica jest wieksza. przez to mam nieszczelny bak :/

 

pytanie takie: czy moze ktos wie jaki to jest dokladnie rozmiar o-ringu ( moze jakis numer katalogowy) bo zmuszony jestem kupic nowy a nigdzie nie moge znalezc danych tej czesci. oring widoczny jest na zdjeciu (ten czarny okragly ;) )

auto to nissan almera'99 1,4

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam teraz problem ze zlozeniem calosci. O-ring uszczelniajacy caly zespol (czujnik+pompa) trochce spuchl (pewnie w kontakcie z paliwem) i nie moge go teraz uzyc poniewaz srednica jest wieksza. przez to mam nieszczelny bak :/

 

Może nakładasz w złym miejscu? Kiedy wymieniałem moją starą uszczelkę (10-letnią) trzymała się zupełnie dobrze...

 

pytanie takie: czy moze ktos wie jaki to jest dokladnie rozmiar o-ringu ( moze jakis numer katalogowy) bo zmuszony jestem kupic nowy a nigdzie nie moge znalezc danych tej czesci. oring widoczny jest na zdjeciu (ten czarny okragly ;) )

auto to nissan almera'99 1,4

z gory dziekuje

 

Kupowałem tego oringa w aso.

Nazwa: Uszczelka czujnika poziomu paliwa

Symbol PKWiU: 17342-01A00

Cena: 60zł :)

 

Ja mam n15 z 97 roku. Po prostu zadzwoń sobie do aso, podaj vin i Ci powiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...