Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Prawidłowe obroty na luzie na nagrzanym silniku 900 ob


Gość Piotrek11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Proszę o pomoc! Potrzebuję wiedzieć jakie powinny byc ustawione obroty na luzie w almerze n16. 1.5 2001Nadmieniam że była czyszczona przepustnica.Wiem że podobne tematy były poruszane ale nie znalazlem dokładnie tej informacji.Wcześniej przed czyszczeniem było ok 750 obr teraz po czyszczeniu w ASO jest 900. lub prawie 1000 Podobno byla podpieta pod kompa i ustawiona.Czy 900 obr to wartośc prawidłowa i akceptowalna???

 

Pozdrawiam wszystkich almerkowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam przy okazji bo pisze po raz pierwszy na tym forum. :) Mam almeręale N15, 2 dni temu w aucie też była czyszczona przepustnica bo blokował mi się pedał gazu.

Od tego momentu po uruchomieniu(zimnego)silnika obroty podskakują mi do 1800-1900, dopiero po rozgrzaniu spadają do ok 900. Wcześniej miałam max 1000.

Dzwoniłam do mechanika mówił że to normalne i tak byc powinno, inny powiedział że max powinna miec 1400..

CZy powinnam udac się żeby mi prawidłowo wyregulowali obroty czy da sobi spokój?

 

Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...