Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki same się włączają


Gość arthe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Szukałem na forum, czy ktoś nie miał podobnego problemu, ale znalazłem tylko pytania

o problem odwrotny - czyli wycieraczki które nie działają.

U mnie natomiast sprawa wygląda tak, że wycieraczki (zarówno przód - zawsze na 2 bieg - i tył) włączają się same, kiedy chcą. I potem wyłączają też kiedy chcą. Nie pomaga przełączanie, włączanie ani żadne inne kombinacje z gałką przy kierownicy. Nie słychać żadnych niepokojących dźwięków, po prostu włączają się tak jak bym je normalnie włączył gałką przy kierownicy.

Myślę że to może być jakiś problem z czymś co steruje pracą wycieraczek (ktoś wie jak to dokładnie działa?), albo z włącznikami.

Wiecie może co to może być i ile może kosztować naprawa?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam podobny problem.

Wycieraczki (tylko przód) czasem włączają się, ni z tego ni z owego, na pierwszy bieg. Przełączając wajchę przy kierownicy mogę włączyć je na drugi, pozostawienie jednak w położeniu pracy z przerwami lub wyłączenia nie powoduje, że przestają pracować. Jedyny w takim przypadku ratunek to wyciągnięcie bezpiecznika (czasem zdarza się, że po chwili się wyłączą, zwykle jednak nie mam czasu czekać, zwłaszcza gdy jest sucho).

Ktoś ma pomysł, co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ruszanie kołem kierownicy ma na to wpływ ?

Poaj wiecej szczegóło kiedy to dokładnie się dzieje np. czy podczas jazdy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość mrkdmnk

to ja sie dopisze z moim problemem wycieraczkowym;>

 

po włączeniu wycieraczek zatrzymują się same na srodku szyby, pionowo, etc - nie wracaja na miejsce... zdaza sie to na pierwszej predkosci wycierania, na drugiej jak i na czasowych... zawsze mozna je popchnąć jedno przebiegowym włączeniem, ale tez trzeba to odpowiednio przytrzymac zeby ustawic je w poziomie...

 

wydawalo mi sie ze problem pojawil sie przy dodawaniu gazu... ale czy to moze miec wplyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...