Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Lusterka zewnętrzne - anglik.


Gość Ziut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nabyłem niedawno Primerę i dopiero wczoraj zorientowałem się że mam założone lusterka od anglika (lusterko sferyczne jest z prawej nie z lewej strony). Pytanie moje brzmi następująco:

 

Czy w wersji angielskiej i europejskiej mechanizmy lusterek były takie same i wystarczy wymiana "luster", czy były one zupełnie inne i jest konieczna wymiana lusterek??

 

Odnoszę wrażenie że prawe lusterko nie ma wystarczającej regulacji (nie widać w nim tyłu samochodu) i nie wiem czy to wina lustra czy mechanizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze trzeba wymienic cale lusterko (troszke inne kąty) Ja bym sie przyjrzal przekladni kierowniczej, reflektorom i wycieraczkom czy przypadkiem nie jezdzisz anglikiem po dziwnej przekladce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majki_Wawa

Mam podobnie,lewe lusterko mam od anglika bo oryginalne zostalo bezczelnie przez kogos urwane na parkingu.Kat regulacji lusterka jest zupelnie inny.Jest ono nawet przy maksymalnym wychyleniu skierowane bardziej do srodka auta niz na zewnatrz.Probowalem poprawic,grzebalem i grzebalem,ale to chyba juz specyfika konstrukcji calego lusterka ze ma ono inny kąt nachylenia niz lusterko z wersji prawostronnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak .... ale :-)

 

minusem jest to że aby mieć normalne pole widzenia w prawym lusterku musi być ono odchylone delikatnie w stronę samochodu ... czyli nie jest w swoim normalnym położeniu (nie wskakuje w swoją zapadkę)

zdarzyło mi się że po wpadnięciu w jakąś dziurę lusterko samo przeskakuje na swoją fabryczną pozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...