Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] diagnostyka scan tech


Gość mauzer33

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktos ma może fejs Nissan Consult Interface i czy robił nim P10 np programem scan tech nissan lub data scan? bo zastanawiam sięnad kupnem tego fejsu, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że nikt a szkoda, wymigiwanie znam ale to bez podglądu aktualnych parametrów pracy w sumie niewiele mówi, no cóż w przyszłym miesiącu kupie fejs i zobaczymy co w nim widać, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fejs jak fejs zły nie jest - prawie nie czuje ze rymuje :P

uzywam konsulta z tym softem a takze z innym z p11.144

tobie pewnie chodzi o odczyt live data z czujników - to możesz praktycznie odczytać wszystkie aktualne wskazania czujników.. nmo może poza egr - tego u mnie nie pokazuje

akurat nie mam screena z nissan scan techa ale ten soft ogólnie polecam, łączy sie z poduchami a w przyszłości pewnie tez z abs`em

poniżej live data z free consulta

 

36208962.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki o to mi własnie chodziło :) złozyłem propozycje do moda żeby założyć podtemat diagnostyki nysek od strony kompa i programów, zawsze sie trafiaja jakies ciekawe usterki ktore orzez program są identyfikowane zgoła inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maacieq jak do tej pory w tym temacie wypowiedziały się 3 osoby, więc nie ma powodów do przyklejania. Oczywiście, jeżeli chcesz możesz założyć nowy temat

kompendium consulta - programy, błędy, interpretacja danych
i jak będzie zainteresowanie to się go podklei.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...