Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schematy elektroniki do Nissan Sentra MR95 rocznik 1996 1.6


Gość darwaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Może wiecie gdzie zdobyć schematy techniczne do nissana sentry MR'95 1.6 16V rocznik 1996? Szczególnie potrzebuję schematów elektroniki (połaczenia, itp) komputera pokładowego nissana. W serwisie nie potrafią podłączyć komputera diagnostycznego do kompa pokładowego (wcześniej, niecały miesiąc temu dało się bez problemu).

 

Autoryzowany serwis nissana polska nie ma tych schematów - nie maja tego w PL. Trzeba szukać w stanach bądz w japonii. Problem w tym że nie znam japońskiego :)

 

Może ktoś ma tego typu schematy? Lub możecie polecić jakiś serwis który będzie w stanie naprawić połaczenie komp pokładowy-komp diagnostyczny?

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a pytales elektrykow samochodowych?

 

Mam umówiona wizytę u elektryka samochodowego (podobno dobry jest) na środę 23 stycznia - zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Autoryzowany serwis Nissana w Białymstoku nie dał rady tego zrobić...

 

w aso mają - jest wspólna książka do n-14 i b13

 

U mnie z tego co orientuję się, jest B14. Czy w tej książce jest cos na temat elektroniki ? To co mnie interesuje (czyli komp pokładowy <=> komp serwisowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem schematy elektroniki i nie tylko :)

 

Kompletna fabryczna książka serwisowa, jest tam właściwie WSZYSTKO, schematy, szkice, rysunki techniczne, opisy i procedury napraw. Książka liczy 1700 stron, jest w formacie PDF. To jest dokladnie to co potrzebuję :D

 

http://phatg20.net/ - głowna strona

 

Dział poświecony FSM (factory service manuals):

 

http://phatg20.net/index.php?option=com_re...elect&id=34

 

Tu można znaleźć FSM do Sentry z lat 1994-2006, oddzielna książka na poszczególne roczniki. Ja ściągnąłem książkę do swojego rocznika (1996). :)

 

Może komuś przydadzą się te informacje...

 

Pozdrawiam serdecznie,

Darwaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...