Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Parowanie szyb przy włączonej klimie!


Gość misiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystki! Mam Nissana Primere Wagon cdi 2003 r, Mimo wymiany filtra pyłkowego nadal mam parowanie szyb przy włączonej klimie(klimatyzacja byla odgrzybiana i jest nabita). Przy kilku osobach w samochodzie jest jak w saunie ,wszystko zaparowane. Czy ktoś miał podobny problem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek28,

smierdzi cos z klimy ?

jak nie ma wlaczonego obiegu zamknietego - to moze np puszczac nagrzewnica ale wtedy bylby smrod z nawiewow...

 

chyba, ze nie dziala sterowanie nawiewu poprawnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie smierdzi. Co do obiegu zamknietego jesli go włącze to paruje bardzo szybko(przy włączonej klimie) . Ale w poprzednim aucie (Audi A4) przy obiegu zamknietym i włączonej klimie bylo syper,nic nie parowalo i bylo suche powietrze w samochodzie. Nawet przy 5 osobach w srodku! Jutro jade do salonu mam nadzieje ze cos znajda ,pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co kolega miał z fizyki? i czy wie na jakiej zasadzie działa klimatyzacja ? radzę poszukać na forum było pisanie X razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malin_f1,

chodzi o pomoc misiek28

tam naprawde rozne rzeczy maga siasc - skraplacz nieszczelny, malo wydajna klimatyzacja, moze zle dziala nawiew.... :diabel:

na pewno nie jechalbym do ASO - chyba, ze auto na gwarancji... a do jakiegosc speca od klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...