Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czy silnik od qx pasuje do wersji amerykanskiej


Gość MaLaRz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba chodzi mu czy silniczek z Europejskiej wersji pasuje do USA. Napewno nie jest taki sam, ale czy pasuje <myśli>.

Mechanicznie napewno bedzie wszystko OK, ale nie wiem co ze sterownikiem.

Wielki jest góru w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy silnik od qx pasuje do wersji amerykanskiej
maxima amerykanska 97 qx to 98 jakie moga byc problemy ...???procz sterownika

No qrczę, przepraszam, ale teraz to ja już zupełnie nie wiem, czego dotyczy pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra od poczatku mam maxime wersje usa z 97 roku i popsuty silnk w niej i mam pytanie dotyczace czy silnik od maximy qx z 98 pasuje do mojej maximy nie wiem jakie sa oznaczenia silnika swojego ale mam dwoch innych silnikow ktore moge kupic :uq30de i u930 nie wiem czy to sa pelne numery takie dane tylko dostalem wiec dziekuje za odpowiedz i przepraszam za zamieszanie wszystkie silniki sa 3 litrowe v6 i 24v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uq30de i u930

Ja w maximach nie jestem mocny ale smiem powiedziec ze nigdy nie bylo takich silnikow w tym aucie. Maxima A32 zarowno wersja europejska jak i amerykanska mialy silniki VQ30DE. Wiec teoretycznie te silniki nie powinny sie niczym roznic.

Ps. Co sie stalo w silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie dzialal 98 w twojej 99 ale bedziesz mial klopoty z kolektorem ssacym. no chyba ze przelozysz swoj stary.

No wlasnie. co sie stalo z twoim silnikiem? Jezdziles bez oleju? Bo ja pierwszy raz slysze aby ktos popsul ten silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz mial klopoty z kolektorem ssacym. no chyba ze przelozysz swoj stary.

Wydaje mi sie ze kolega kupuje tylko silnik bez zadnego osprzetu wiec kolektor zostanie jego.

 

jesli jest to sam silnik bez dodatkow to wszystko bedzie pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...